Najlepsze mikrofony do pracy zdalnej od Audio-Technica

Najlepsze mikrofony do pracy zdalnej od Audio-Technica

Praca zdalna powinna być jak najbardziej bezproblemowa. By w pełni wykorzystać możliwości jakie oferuje home office, warto zainwestować w dobrej jakości mikrofon, który ułatwi codzienną komunikację. Obecnie bardzo częstą formą kontaktu są cyfrowe konferencje. To kluczowe, by konwersacje on-line były skuteczne i efektywne. Niezależnie od tego, czy prowadzisz prezentacje on-line czy chcesz lepiej zarządzać zdalnie swoim zespołem, urządzenia audio o wysokiej jakości zapewnią klarowną i bezproblemową komunikację. Sprawdź listę najlepszych mikrofonów do pracy zdalnej!

AT2020USB+ to pojemnościowy mikrofon USB. Jest to mikrofon kardioidalny (kierunkowy), który sprawi, że Twój głos podczas rozmowy czy prezentacji on-line będzie wyraźnie słyszalny. Dzięki łatwemu, intuicyjnemu połączeniu przez kabel USB, używanie AT2020USB+ jest dziecinnie proste. W zestawie z mikrofonem jest mały statyw, pozwalający na wygodne umieszczenie mikrofonu na blacie stołu. Dobrym uzupełnieniem mikrofonu są słuchawki ATH-M20x – zamknięte profesjonalne słuchawki, zapewniające dobry dźwięk i izolację od otoczenia.

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu porządku w miejscu pracy, warto, żebyś wziął pod uwagę mikrofon ATGM1-USB. Jest to pojemnościowy mikrofon kierunkowy na gęsiej szyi, który jest na tyle mały, że nie przeszkadza w codziennej pracy, zapewniając jednocześnie wysoką jakość przetwarzania głosu. ATGM1-USB to proste, wysokiej jakości rozwiązanie, które zajmuje mało miejsca.

Jeśli już masz swoje ulubione słuchawki i szukasz mikrofonu, ATGM2 może być rozwiązaniem dla Ciebie! ATGM2 to odpinany mikrofon do telekonferencji. Zapewnia doskonałą komunikację rozmów i streamingów. Odpinana konstrukcja oferuje możliwość zamiany ulubionych słuchawek w zestaw telekonferencyjny.

, , ,
Podziel się!