Nagraj krótki utwór i wygraj monitory Genelec RAW 8030A

Nagraj krótki utwór i wygraj monitory Genelec RAW 8030A

Jeśli jesteś twórcą/twórczynią, muzykiem na dowolnym poziomie umiejętności, możesz wziąć udział w kampanii Genelec | Harmony Tracks.

Wystarczy nagrać krótki utwór oparty na tonacji G i wysłać go do Genelec.
Pod koniec 2023 Genelec wylosuje jeden utwór, a jego autor/ka zdobędzie główną nagrodę Harmony Tracks: parę monitorów Genelec RAW 8330A z zestawem GLM, zapakowanych w futerał Peli.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tu:
https://www.genelec.com/harmony-tracks
Kampania Harmony Tracks została zorganizowana z okazji 45-lecia Genelec, z założenia ma łączyć muzycznych twórców z całego świata, aby pokazać muzyczną różnorodność. Ma także cel charytatywny – Genelec nawiązał współpracę z globalną organizacją charytatywną Music Fund, aby zapewnić wysokiej jakości instrumenty i wsparcie dla społeczności w krajach rozwijających się i w strefach konfliktu. Za każdy utwór Harmony, który zostanie przesłany, Genelec przekaże 10 euro na Music Fund.
Wspaniała inicjatywa!

Oryginalnie zaprezentowane w 2020 roku, charakterystyczne wykończenie RAW, jest dostępne w wybranych najpopularniejszych modelach Genelec z serii Studio, AV i Home Audio. Linia RAW nie jest malowana, do jej produkcji wykorzystuje się mniejszą ilość materiałów wykończeniowych niż do standardowo malowanych modeli, a tym samym monitory są jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska. Genelec słynie z bardzo proekologicznej postawy.
Naturalne piękno obudowy z aluminium pochodzącego z recyklingu nadaje każdemu głośnikowi niepowtarzalny wygląd i charakter.
Wszystkie modele RAW posiadają ponadczasową konstrukcję o minimalnej dyfrakcji (MDE), opracowaną przez Genelec w ścisłej współpracy z czołowym projektantem przemysłowym Harri Koskinenem.

Specyfikacja techniczna monitorów:

https://www.genelec.com/8030c

Genelec RAW 8030A
Podziel się!