Miksery Allen & Heath w trasie koncertowej “Bankiet u sanah”

Miksery Allen & Heath w trasie koncertowej “Bankiet u sanah”

Sanah to jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka.

Po bardzo udanej trasie „Uczta Tour‘22”, artystka postanowiła zaprosić fanów na „Bankiet u sanah” –  trasę koncertową, podczas której wykorzystano immersyjny system nagłośnieniowy. W trakcie kilkunastu koncertów, wraz z sanah na scenie pojawili się Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra, trzydziestoosobowy chór Silesia Chamber Choir Ad Libitum i znakomity zespół popowy.

Za realizację nagłośnienia FOH i MON odpowiedzialna była firma Acoustic Soul. System monitorowy wykorzystywany w trakcie koncertów bazował na konsolecie Allen&Heath dLive S7000, na której miksowano orkiestrę i chór. Miksy dla muzyków były dystrybuowane przez system kilkunastu osobistych mikserów muzyków – Allen&Heath ME-1.

Piotr Puchalski, właściciel, Acoustic Soul: „Jako firma Acoustic Soul, na trasie „Bankiet u sanah”, byliśmy odpowiedzialni za całą technikę sceny wraz z obsługą i realizacją dźwięku. Skorzystaliśmy między innymi z rozwiązań Allen&Heath dLive i ME-1. Mieliśmy 13 sztuk ME-1 spiętych za pomocą switcha huba prosto do dLive’a S7000. Ten system odpowiedzialny był za mix odsłuchowy orkiestry. Niewątpliwie taki sam system wykorzystamy przy kolejnych projektach orkiestrowych ze względu na prostotę połączeń oraz łatwość i szybkość w wykonaniu mixu dousznego przez samych artystów.”

„Bankiet u sanah” odbył się w znakomitych miejscach:

04-05.11.2022 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
09.11.2022 – Bielsko-Białej, Cavatina Hall
12-13.11,2022 – Katowice, NOSPR Katowice
14-15.11.2022 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
23-24.11.2022 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
30.11-01.12. 2022 – Warszawa, Filharmonia Narodowa, Sala Koncertowa
09-10.01.2023 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre.

Zdjęcia: Łukasz Kornafel, Muzyka i Technologia

Miksery Allen&Heath, Miksery Allen&Heath, Miksery Allen&Heath, Miksery Allen&Heath, Miksery Allen&Heath, Miksery Allen&Heath
Podziel się!