Mikrofony do rozmów zdalnych i podcastów

Mikrofony do rozmów zdalnych i podcastów

Szukasz mikrofonu, który sprawi, że Twój głos będzie klarowny i zrozumiały podczas spotkań zdalnych i konferencji on-line? A może nagrywasz podcasty? Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowała Audio-Technica i wybierz coś dla siebie:

ATR4650-USB – wszechkierunkowy, pojemnościowy mikrofon powierzchniowy

ATR4650-USB to mały pojemnościowy mikrofon powierzchniowy, dedykowany do nagrywania podcastów, wideo/telekonferencji, spotkań i rozmów. Mikrofon jest wszechkierunkowy – oznacza to, że niezależnie od tego, z której strony mikrofonu znajduje się mówca, jego głos będzie tak samo dobrze słyszalny. Do mikrofonu dołączony jest 1,8 m kabel zakończony złączem USB-C oraz przejściówka USB-C na USB-A, która umożliwia wpięcie kabla do wejścia USB w komputerze, tablecie czy smartfonie. Klips pozwala na przypięcie mikrofonu do ubrania i stosowanie go jako mikrofonu krawatowego. Można też przypiąć mikrofon do monitora komputerowego lub innej powierzchni na biurku.

ATR4750-USB – wszechkierunkowy pojemnościowy mikrofon na gęsiej szyi

ATR4750-USB to pojemnościowy mikrofon na gęsiej szyi, dedykowany do nagrywania podcastów i wideokonferencji. Mikrofon jest wszechkierunkowy – oznacza to, że niezależnie od tego, z której strony mikrofonu znajduje się mówca, jego głos będzie tak samo dobrze słyszalny. Jest mocowany do dedykowanego stojaka, który pozwala na wygodne ustawienie go na biurku. Do mikrofonu dołączony jest 1,8 m kabel zakończony złączem USB-C oraz przejściówka USB-C na USB-A, która umożliwia wpięcie kabla do wejścia USB w komputerze, tablecie czy smartfonie. W zestawie jest również klips, który pozwala na przypięcie mikrofonu do monitora komputerowego.

ATGM2 – mikrofon odpinany na gęsiej szyi

ATGM2 to pojemnościowy mikrofon kierunkowy na elastycznym pałąku. Mały rozmiar i gęsia szyja umożliwiają wygodne ustawienie pozycji mikrofonu, zapewniając czysty i zrozumiały dźwięk. Mikrofon oferuje wyjątkową jakość podczas streamingów, rozmów i wideokonferencji. Mikrofon można przypiąć do każdych słuchawek nausznych.

ATGM1-USB – mikrofon nabiurkowy USB

ATGM1-USB to kierunkowy mikrofon nabiurkowy na elastycznej gęsiej szyi, która umożliwia wygodne ustawienie pozycji mikrofonu, zapewniając klarowny i zrozumiały dźwięk. ATGM1-USB to idealne narzędzie do rozmów online, streamingów, wideokonferencji. Kardioidalny, pojemnościowy mikrofon zapewnia wysoką kierunkowość, pozwalając na przetwarzanie głosu w wysokiej jakości i eliminuje hałasy z otoczenia. Mikrofon jest umieszczony na gęsiej szyi i pulpicie, który nie zajmuje dużo miejsca (jego średnica to jedyne 65 mm). Dołączony do mikrofonu kabel ma 2 metry długości i jest zakończony standardowym złączem USB-A. Kompatybilny z Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 oraz Mac OS X 10.8.3 i późniejszymi wersjami.

O mikrofony pytaj u Autoryzowanych Dilerów Audio-Technica w Polsce.

, , , ,
Podziel się!