Markbass prezentuje comba basowe Black Line

Markbass prezentuje comba basowe Black Line

Włoska firma Markbass postanowiła włączyć do swej oferty produkty skierowane dla osób rozpoczynających swą przygodę z gitarą basową. Propozycją tą są comba CMB 101 Black Line i CMB 121 Black Line.

Pierwszy z modeli to CMB 101 Black Line wykorzystujący jeden 10-calowy głośnik i charakteryzujący się mocą 40 W. Drugie combo – CMB 121 Black Line – wykorzystuje 12-calowy woofer, a moc końcówki wynosi 150 W. Oba wzmacniacze są wyposażone w regulację czułości wejściowej, filtr SCOOPED, układ BOOST oraz 4-pasmowy korektor i regulację poziomu wyjściowego. Poza wejściem instrumentalnym comba udostępniają stereofoniczne wejście AUX i wyjście słuchawkowe [oba typu jack 1/8”]. W mniejszym modelu mamy do dyspozycji dodatkowo gniazdo PREAMP OUT, natomiast większe combo udostępnia symetryczne wyjście liniowe typu XLR oraz złącza pętli efektów (SEND, RETURN).

Dedcydując się na rozszerzenie oferty o produkty dla początkujących basistów, firma Markbass postanowiła zadbać, aby ich potencjalni użytkownicy nie byli stratni w kwestii jakości brzmienia. Dla uczniów i osób stawiających pierwsze kroki z basem odpowiednio dobre brzmienie jest tak samo ważne jak dla doświadczonych muzyków, gdyż będzie to pomocne w rozwijaniu pasji i kształceniu się i zwiększaniu umiejętności. Ta cecha wzmacniaczy tworzących serię Black Line przyda się także osobom, które wybiorą te comba jako wzmacniacze do ćwiczenia, uzupełniające główny setup.

Tekst pochodzi z portalu Top Guitar, tu można przeczytać całość:

https://topguitar.pl/newsy/markbass-prezentuje-comba-basowe-black-line/

,
Podziel się!