Markbass Nano Mark II jest już dostępny w Konsbud Audio!

Markbass Nano Mark II jest już dostępny w Konsbud Audio!

W lekkości wielka moc – head basowy MARKBASS NANO II to aż 300 Watt i tylko 1,45 kg!

NANO MARK II to malutki, ale bardzo mocny head basowy. Konstruktorom udało się zaprojektować bardzo lekki, ale głośny i dynamiczny wzmacniacz o dużej mocy.

Ultra-kompaktowy head, waży jedynie 1.45 kg, a oferowana przez nie go moc wynosi aż 300 W RMS/4 Ohm (150 W RMS/8 Ohm). Nano Mark II wykorzystuje oczywiście firmową technologię MPT oraz inne rozwiązania opracowane przez Marco de Virgiliisa i jego ekipę. Niewielki basowy head o wymiarach 200 × 210 × 53 mm to następca dostępnego kilka lat temu modelu Nano Mark 300, od którego różni się co najmniej kilkoma cechami.

Wzmacniacz Nano Mark II ma 4-pasmowy korektor z nowo „nastrojonymi” filtrami, pozwalający podbijać lub obcinać poszczególne pasma w zakresie ±16. Przy pomocy opcjonalnego footswitcha możemy zmieniać charakter średnich tonów aktywując lub dezaktywując filtr FLAT/SCOOPED. Do dyspozycji mamy ponadto pokrętła służące do regulacji czułości i poziomu głośności. W modelu tym znalazł się również nowy limiter bi-band.

Poza wejściem instrumentalnym oraz wejściem dla footswitcha, Nano Mark II posiada symetryczne wyjście liniowe XLR z przełącznikiem PRE/POST EQ oraz złącza pętli efektów (SEND, RETURN). Do wyprowadzenia sygnału do zestawu głośnikowego służy wyjście obsługujące wtyki typu Speakon oraz jack 1/4”.

Zapraszamy do kontaktu:

Michał Kowalczyk, opiekun marki Markbass:

+48 785 508 050
m.kowalczyk@konsbud-audio.com.pl

,
Podziel się!