REAN

Neutrik Group Polska

O marce REAN

REAN to marka z Grupy Neutrik, z ponad 45-letnim know-how z zakresu inżynierii precyzyjnej.

REAN oferuje projektantom audio, wideo i produktów oświetleniowych szeroką gamę złączy charakteryzujących się wyjątkowo solidną i niezawodną konstrukcją, która zapewnia niezrównany stosunek ceny do wydajności.

Rean wybierają ci, dla których trwałość połączenia oraz optymalny koszt stanowią najważniejszy priorytet planowanej inwestycji.

Doskonały stosunek ceny do wydajności

Asortyment złączy obejmuje pełną gamę „standardowych” profesjonalnych złączy XLR, Jack ¼”, XLR/Jack combo, Ethernet, Power Connector, wtyki 3,5 mm, Phono, DIN i Dual Banana, a także nową serię złączy Z Ethernet XLR i RJ45 o stopniu ochrony IP65. Są one przeznaczone do zastosowań zewnętrznych, odporne na wodę i zabrudzenia oraz zoptymalizowane do użytku w zastosowaniach oświetleniowych i digital signage. W ofercie znajdują się również liczne adaptery oraz akcesoria sceniczne typu stage box.

Doskonały stosunek ceny do wydajności, atrakcyjny wygląd, niezawodność i funkcjonalność to główne atuty marki. Produkty Rean są cenione przez realizatorów, muzyków i właścicieli studiów nagraniowych. Inżynierowie Rean dbają o najwyższą jakość wyrobów. Sprzęt audio i instalacje dźwiękowe z wykorzystaniem złączy tej marki cechuje pewność połączenia i niezawodność.

Złącza XLR

REAN oferuje szeroką gamę złączy XLR, które od wieków stanowią standard branżowy. Asortyment obejmuje ergonomiczne złącza kablowe z wpustem na palec, wersje kątowe i solidne metalowe gniazda, aż po niewielkie złącza XLR.

Złącza kablowe XLR z ergonomicznym rowkiem na palec zapewniają cenną i najlepszą wygodę obsługi.

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów:

REAN XLR
Złącza zasilające REAN

Złącza zasilania

REAN oferuje solidne, kompleksowe i certyfikowane złącza zasilające dla optymalnego zasilania urządzeń. Dzięki nim mamy w REAN kompletny pakiet do zastosowań digital signage i oświetleniowych.

Seria G to gniazda i złącza kablowe IN (niebieskie) i OUT (szare).

Seria X to zamykane złącza zasilania, stopień ochrony IP65, ze zdolnością wyłączania (CBC), czyli można je podłączać i odłączać pod obciążeniem lub pod napięciem.

Seria Airtight do zastosowań zewnętrznych, stopień ochrony IP65 i hermetyczność.

REAN nowa seria X

  • Ognioodporna konstrukcja: zaprojektowane z materiałów V0, złącza nie tylko są odporne na działanie czynników atmosferycznych, ale także charakteryzują się doskonałą klasą palności.
  • Konstrukcja przystosowana do pracy na zewnątrz: stopień ochrony IP65 sprawia, że złącze jest nie tylko odporne na warunki atmosferyczne, ale także doskonale radzi sobie w każdym środowisku.
  • Zdolność wyłączania (CBC):  złącza można podłączać i odłączać pod obciążeniem lub pod napięciem.

Filmy