NTi Audio

Konsbud Audio

O marce NTi Audio

NTi Audio AG jest wiodącym producentem rozwiązań i urządzeń testowych i pomiarowych do zastosowań związanych z akustyką, dźwiękiem i wibracjami.

Specjalizuje się w produktach do pomiaru hałasu na placach budowy, lotniskach, arenach sportowych i podczas koncertów na żywo. Systemy są dostępne jako instalacje stałe i zestawy przenośne. Konsultantom akustycznym firma oferuje kompletne rozwiązania do pomiarów akustyki pomieszczeń, źródła dźwięku, ręczne analizatory oraz oprogramowanie przyspieszające analizy i raporty.

Analizatory XL2 i XL3

Podstawowymi produktami firmy NTi Audio są analizatory XL2 i XL3. XL2 jest unikalną kombinacją najnowocześniejszego miernika poziomu natężenia dźwięku, wszechstronnego analizatora parametrów akustycznych oraz doskonałego analizatora audio. Szeroka gama funkcji urządzenia została dobrana do najtrudniejszych zadań pomiarowych realizowanych obecnie w instalacjach, dźwięku na żywo, w studiach, środowisku nadawczym i podczas pomiarów szumów i hałasów otoczenia. XL3 to profesjonalny miernik poziomu dźwięku i analizator akustyczny przeznaczony do pomiarów hałasu, akustyki pomieszczeń i zastosowań związanych z akustyką budynków. Intuicyjny interfejs użytkownika jest zoptymalizowany pod kątem podstawowych aplikacji do monitorowania hałasu, a także oferuje zaawansowane narzędzia analityczne dla profesjonalistów. Miernik poziomu dźwięku jest w pełni sieciowy, dzięki czemu umożliwia obsługę i dostęp do danych z dowolnego urządzenia mobilnego.

Mikrofony pomiarowe

Producent oferuje także mikrofony pomiarowe M2230 (klasa 1) , M2340 (klasa 1) , M2211 (klasa 1), M2215 (klasa 1), M4261 (klasa 2). Są to modele zgodne ze standardem IEC61672. Analizator XL2 wraz z mikrofonem może pełnić funkcję miernika poziomu dźwięku, między innymi w przypadku, gdy potrzebny jest miernik poziomu hałasu. Miernik sprawdzi się nie tylko jako urządzenie pomiarowe do badania hałasu, ale także jako analizator wykonujący pomiar zrozumiałości mowy (STI-PA). STIPA to skrót od Speech Transmission Index for Public Address.

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów:

NTi-Mikrofony pomiarowe
NTi_Długookresowe pomiary hałasu

Długookresowe pomiary hałasu

NoiseScout – rozwiązanie, które po prostu działa

NoiseScout oferuje swobodę uruchamiania i zatrzymywania zdalnego monitorowania hałasu z biura lub urządzenia mobilnego, zapewniając całkowitą elastyczność w spełnianiu wymagań projektu. Podczas akwizycji automatyczne alerty e-mail umożliwiają rozwiązanie problemów związanych z hałasem, zanim wystąpi stan przekroczenia ustawionego limitu. Zdalny dostęp do stacji monitorowania hałasu oferowany jest w dwóch trybach do wyboru: „Trybie zarządzania” lub „Trybie bezpośrednim”.