Neutrik

Neutrik Group Polska

O Neutrik Group

Neutrik Group opracowuje, projektuje, produkuje i globalnie dystrybuuje innowacyjne produkty i systemy połączeń elektrycznych i elektronicznych pod markami NEUTRIK, REAN i CONTRIK. Jako firma wielomarkowa, Neutrik Group od dawna dominuje w świecie profesjonalnej rozrywki i zastosowań przemysłowych, wyznaczając nowe standardy w szerokim zakresie segmentów. Główna siedziba firmy znajduje się w Schaan w Liechtensteinie, gdzie zlokalizowane są działy zarządzania, badań i rozwoju, logistyki, produkcji i finansów.

Neutrik wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu szerokiego grona odbiorców produkuje złącza każdego typu, dedykowane do różnych aplikacji, w jakości, która najlepiej odpowiada potrzebom klientów.

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów:

Opatentowane rozwiązania

NEUTRIK jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów złączy typu XLR, speakon, BNC, wtyczek typu jack, akcesoriów do złącz i kabli oraz specjalnych złączy do zastosowań przemysłowych.

Firmę znają realizatorzy, muzycy, właściciele studiów nagraniowych – to marka, którą wybierają przede wszystkim ci, dla których niezawodność i trwałość połączenia jest najwyższym priorytetem.

Polska strona edukacyjna:

Złącza kablowe XLR

Szeroka gama popularnych złączy kablowych XLR, które są łatwe w montażu, proste w użyciu i  doskonale chronią kable, a przy tym są także niezawodne i wytrzymałe.

Seria XX

Kolejna generacja uznanego na całym świecie standardu złączy kablowych XLR. Następca serii X oferuje kilka nowych funkcji, które sprawiają, że jest bardziej niezawodny, łatwiejszy w montażu i poprawia integralność styków, a także odciążenie kabla.

Neutrik XLR Seria XX
NEUTRIK-speakON-NL2FXX-NL4FXX-TWeb

Złącza kablowe speakON®

Złącza kablowe speakON to standard w branży do połączeń wzmacniacz/głośnik. Cała rodzina 2, 4 i 8-biegunowych złączy kablowych została zaprojektowana do pracy w środowisku głośników o wysokim natężeniu prądu i obciążeniu indukcyjnym.

Seria FXX to wyjątkowo niezawodne i wytrzymałe złącza kablowe ze sprawdzonym systemem blokady typu twist lock. Złącza kablowe speakON są wyposażone w solidne styki z zaciskami śrubowymi, w tym zabezpieczenie przed skręceniem.

Złącza powerCON®

Seria powerCON firmy Neutrik to zamykane, wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne 3-żyłowe złącza zasilające (AC).

Seria powerCON XX
Zastępuje złącza urządzeń wszędzie tam, gdzie potrzebne jest bardzo wytrzymałe rozwiązanie w połączeniu z urządzeniem blokującym, aby zagwarantować bezpieczne podłączenie zasilania.

Nowa seria powerCON FXXA/B jest w pełni zgodna z normą IEC EN 60320-1 i umożliwia podłączanie podczas pracy (CBC) w obudowach typu NAC3MPXXA i NAC3MPXXB. Jest również dopuszczona do użytku z zestawami przewodów zgodnie z normą IEC EN 60799:2012.

2023-01-24-neutrik