Nagra

O marce Nagra

Nagra jest szwajcarskim producentem jednych z najlepszych na świecie analogowych urządzeń do nagrywania i odtwarzania. Rejestratory Nagra są używane przez światowe firmy broadcastowe.

40-krotny zwycięzca BEST SOUND OF SHOW na targach wysokiej klasy sprzętu audio w ostatnich latach.

1952-NAGRA-I-1920x1080

Historia

W 1951 roku, w Szwajcarii, Stefan Kudelski, utalentowany 22-letni polski inżynier, opracował niezwykle wysokiej jakości, miniaturowy, samodzielny rejestrator audio, który nazwał  “Nagra I”. Nagra to polskie słowo oznaczające “będzie nagrywać”. Zainteresowanie jego wynalazkiem było natychmiastowe. Nagra II i III pojawiły się w połowie i pod koniec lat 50-tych i od razu zrewolucjonizowały świat transmisji radiowych, kina i muzyki.

Produkty dedykowane dla profesjonalistów

Firma Nagra zawsze była i wciąż jest w czołówce innowacji w projektowaniu i produkcji. Komponenty produktów szwajcarskiej firmy pochodzą od najlepszych producentów na całym świecie, a wiele z nich, zwłaszcza te kluczowe, są produkowane na specjalne zamówienie i wyłącznie dla firmy Nagra. Montaż i testowanie odbywają się w siedzibie firmy. Każdy komponent Nagry jest dokładnie sprawdzany, testowany i odsłuchiwany w pomieszczeniu testowym. Konstrukcje urządzeń Nagra są w równym stopniu sztuką, jak i nauką.

Urządzenia nagrywające i słuchawki zaprojektowane są tak, aby użytkownik osiągał najlepszy efekt dźwiękowy nawet w najtrudniejszych warunkach przez wiele lat.

New_7_fm_006-1200x698

Opisy produktów na stronie producenta

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów