M-Live

M-Live Polska

O marce M-Live

Założona w 1987 roku w Rimini we Włoszech firma M-Live od 30 lat jest liderem i pionierem w sektorze MIDI. Produkuje unikatowe, stabilne, dobrze zaprojektowane, przemyślane i przyjazne rozwiązania do grania live.

B.BEAT depliant a4

Oferta M-Live

Urządzenia M-Live przeznaczone są przede wszystkim dla solistów, duetów, zespołów i do zastosowań KARAOKE. Produkty włoskiej firmy usprawniają i upraszczają występy na żywo tym wszystkim, którzy używają sekwencji stereo, ścieżek wielokanałowych, obrazów i wideo.

Wszystkie te produkty są produkowane we Włoszech.

Linie produktowe

B.BEAT
Wielokanałowe odtwarzacze i recordery w kilku wariantach.

DIVO
MERISH 5
Samodzielne, kompaktowe urządzenia zapewniające wszystkie funkcje potrzebne do występów muzycznych. Produkty są przeznaczone do grania z playbackami, półplaybackami, na karaoke.

GRINTA KARAOKE APP
Aplikacja przekształcająca iPada w kompletną stację karaoke, zdolną do odtwarzania plików MIDI z tekstem, MP3 z tekstem oraz popularnego formatu MP3 + G.

B_BEAT-3_4-Lato-SX-2500
divo trequarti sx HIGH RES

Odczyt, przechowywanie i odtwarzanie plików

M-Live oferuje najlepsze samodzielne urządzenia przeznaczone do odczytu, przechowywania i odtwarzania cyfrowych podkładów, odczytuje pliki midi, audio, multitrack (MTA8 w wersjach DIVO Plus i Pro) i video.

Na scenie nie będziesz potrzebować już komputerów, tabletów, kart audio/wideo, kabli i mikserów!

Opisy produktów na stronie producenta

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów