Green-GO

O marce Green-GO

Green-GO oferuje niezawodne rozwiązania w kwestii topologii połączeń poszczególnych elementów systemu komunikacji.

W ofercie firmy znajdują się wysoce elastyczne i skalowalne systemy interkomowe oparte na protokole IP, przeznaczone do instalacji w obiektach użyteczności publicznej takich jak teatry, opery, sale koncertowe, szpitale, stadiony czy hale wystawiennicze.

green go 2
Technologia_Systemy interkomowe GreenGO_3

Systemy interkomowe

Produkty Green-GO to niskolatencyjne cyfrowe systemy sieciowe, pracujące w architekturze systemów rozproszonych. Te oparte o technologię IP, w pełni cyfrowe urządzenia, zapewniają wysoki poziom stabilności, bogatą funkcjonalność oraz możliwości rozbudowy.

Cechy systemów interkomowych Green-GO

Cechą charakterystyczną architektury systemów rozproszonych jest brak matrycy centralnej. Każde z urządzeń znajdujących się w sieci posiada kompletną informację o konfiguracji połączeń, a brak matrycy sprawia, że pracują niezależnie od siebie. Sieć interkomowa może powstać już przy dwóch urządzeniach, a możliwości rozbudowy sięgają 3000 użytkowników obsługiwanych w ramach jednego projektu. Poszczególne urządzenia można łączyć ze sobą za pomocą dowolnych rozwiązań i struktur sieciowych IP, a także korzystając z istniejącego okablowania IT w obiekcie. Urządzenia Green-GO mogą przekazywać między sobą informacje dotyczące budowy całej sieci audio, podobnie jak w przypadku łączenia komputerów w ramach jednej sieci IT, a konfiguracja konkretnego użytkownika może być dowolne przenoszona pomiędzy każdym z urządzeń. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań nie ma możliwości, by pojedyncze urządzenie spowodowało awarię całości lub większej części systemu.

green go 3
green go 5

Nowoczesne narzędzia i bezpieczeństwo

Dzięki dużej elastyczności wynikającej z zastosowania technologii IP, pełnej skalowalności rozwiązań z możliwością liniowej rozbudowy, innowacyjnego podejścia pozwalającego uniknąć powstania pojedynczych punktów awarii interkomu, rozwiązania firmy Green-GO to niezawodne, nowoczesne narzędzia, wszędzie tam, gdzie liczy się stabilna, pewna komunikacja. Systemy te także znacząco wpływają na bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach i zwiększają ochronę i bezpieczeństwo obiektów.

Zastosowania

Każde wydarzenie artystyczne odbywające się w teatrze, operze, filharmonii, domu kultury, czy w przestrzeni otwartej wymaga sprawnej współpracy osób odpowiedzialnych za dane przedsięwzięcie, zarówno pod względem artystycznym, jak i technicznym. Do niezawodnej kooperacji niezbędne jest zapewnienie jak najlepszego systemu komunikacji uwzględniającego podział zadań pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za dane elementy wydarzenia oraz dostęp do zrozumiałego dla wszystkich interfejsu użytkownika.
Ze względu na konfigurowalność, wytrzymałość, łatwość użytkowania i skuteczność podczas pracy produkty Green-GO to znakomite rozwiązania dla firm eventowych oraz do instalacji w obiektach użyteczności publicznej takich jak teatry, opery, sale koncertowe, szpitale, stadiony czy hale wystawiennicze.

gg

Opisy produktów na stronie producenta

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów

 

Realizacje

Teatr im. W. Horzycy w Toruniu

Teatr im. Wilama Horzycy jest czołową sceną dramatyczną w województwie kujawsko-pomorskim.