DHD audio

Broadcast Polska

O marce DHD audio

Firma DHD Deubner Hoffmann Digital GmbH z siedzibą w Lipsku projektuje i produkuje cyfrowe, studyjne urządzenia audio do zastosowań profesjonalnych w radiu i telewizji. Nabywcami tych produktów są nadawcy publiczni oraz komercyjni na całym świecie.

DHD audio

Charakterystyka

Konstrukcja systemów DHD audio opiera się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Systemy DHD audio budowane są w sposób modularny, a tym samym umożliwiający precyzyjny dobór komponentów niezbędnych do właściwego funkcjonowania stacji i gwarantujący uniknięcie ponoszenia kosztów funkcjonalności, która nie byłaby wykorzystywana. Firma DHD audio buduje atrakcyjność cenową produktów w oparciu o możliwość precyzyjnego doboru urządzeń oraz obniżenie kosztów instalacji, ale jednocześnie absolutnie bezkompromisowo podchodzi do kwestii jakości. Wewnętrze przetwarzanie dźwięku odbywa się z rozdzielczością 40 bitów w arytmetyce zmiennoprzecinkowej, co czyni urządzenia DHD audio perfekcyjnie brzmiącymi.

Konsolety

Współczesne konsolety firmy DHD audio oferują funkcjonalność sieci dźwiękowej (routera) bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Wszystkie urządzenia stanowią strukturę rozproszoną, łączone są w prosty i tani sposób za pomocą kabla CAT5/CAT. Za pomocą jednego przewodu transmitowane są dane audio, dane sterujące oraz zasilanie.

Do produkcji urządzeń wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty (przetworniki, tłumiki, enkodery, przyciski) renomowanych producentów (Burr-Brown, Penny & Giles, NKK, EAO). Tak ujęta strategia daje możliwość oferowania trwałych urządzeń o słynnej „niemieckiej jakości” w czasach, kiedy podstawowym kryterium wyboru wielu klientów jest stosunek jakości do ceny.

manufacturing-DHD audio

Zrównoważony rozwój

Wszystkie produkty są wytwarzane w Lipsku, w Niemczech. DHD audio kładzie nacisk na zrównoważony rozwój i zmniejszenie wpływu na środowisko. W fabryce zapewniono bezpieczną i wydajną produkcję, zmniejszono ilość generowanych odpadów i zminimalizowano zużycie energii. Do produkcji swoich urządzeń DHD audio wykorzystuje wyłącznie bezołowiową cynę lutowniczą.

Opisy produktów na stronie producenta

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów

Realizacje

Polskie Radio

Zrealizowaliśmy instalacje w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, m.in. w Polskim Radiu.