DAS Audio

DAS Audio

O marce DAS Audio

DAS Audio to hiszpański producent głośników, zestawów głośnikowych i systemów nagłośnieniowych. W ofercie znajduje się kilkanaście serii i kilkaset produktów. To rodzinna firma z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Portfolio firmy DAS Audio tworzą: przenośne systemy PA, nagłośnienie instalacyjne i koncertowe – rental / live sound, czyli sprzęt nagłośnieniowy na wszelkiego rodzaju wydarzenia, na który składają się najnowocześniejsze monitory sceniczne i systemy line-array, intuicyjne oprogramowanie do sterowania i monitorowania sprzętu, wszystko zaprojektowane z myślą o wydajnym transporcie, szybkiej konfiguracji i optymalnej wydajności.

50 lat tradycji

Od 1971 roku firma projektuje i produkuje praktycznie wszystkie komponenty tworzące systemy nagłośnienia w swojej siedzibie w Walencji w Hiszpanii. Zgodnie z filozofią firmy, to jedyny sposób, aby zagwarantować klientom optymalną jakość i wydajność oferowanych systemów. Projektowanie i własna produkcja wszystkich elementów pozwala na wyjątkową w branży elastyczność i precyzję w procesie koncepcyjnym. W fabryce w Walencji powstają nie tylko przetworniki i cała elektronika, ale również obudowy. Proces ich powstawania przechodzi różne fazy od projektu po testy akustyczne i wytrzymałościowe.

Zapraszamy na stronę internetową producenta:

Przenośne systemy PA

Profesjonalny sprzęt nagłaśniający na wszelkiego rodzaju wydarzenia

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu nagłaśniającego do sali w DAS Audio znajdziesz sprzęt audio, który sprawi, że Twoje wydarzenie zakończy się sukcesem.

Serie: Altea, Altea Duo, Vantec, Action 500

Zobacz produkty:

ALTEA DUO DAS Audio

Trasy koncertowe i produkcja

Profesjonalny sprzęt nagłaśniający na wszelkiego rodzaju wydarzenia

Biorąc pod uwagę ogrom pracy, jaki dzieje się za kulisami każdego większego wydarzenia, DAS Audio stara się upraszczać ten proces: dostarczając najnowocześniejsze monitory sceniczne i systemy line-array, intuicyjne oprogramowanie do sterowania i monitorowania sprzętu oraz wsparcie, gwarancję i szkolenia. Wszystkie profesjonalne systemy nagłośnieniowe zostały zaprojektowane z myślą o wydajnym transporcie, szybkiej konfiguracji i optymalnej wydajności.

Serie: Event, ARA, w tym LARA, SARA.

Zobacz produkty:

Kompletne instalacje audio

Właściwy dźwięk do każdej przestrzeni
Niezależnie od tego, czy szukasz systemu nagłaśniającego do kawiarni, czy najlepszego profesjonalnego nagłośnienia do klubu nocnego, masz szczęście: z DAS Audio otrzymasz profesjonalne rozwiązanie dźwiękowe, które najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni i wymagań Twojej firmy.

Serie: Quantum, Integral

Zobacz produkty:

Quantum DAS Audio