Cordial

Konsbud Audio

O marce Cordial

Nazwa CORDIAL reprezentuje najwyższą jakość i wysoką niezawodność.
To zobowiązanie zostało włączone do rejestru rodzinnego CORDIAL, gdy firma została założona wiele lat temu i pozostało jej wiodącą zasadą w zakresie rozwoju produktów i zarządzania jakością.

Firma CORDIAL została założona na początku lat 90-tych jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau koło Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależnym przedsiębiorstwem dostarczającym gotowe kable dla klientów MI i pro audio.

Portfolio produktów CORDIAL jest bardzo szerokie – od kabli instrumentalnych, mikrofonowych i głośnikowych po systemy wielożyłowe i adaptery, po kable  DMX, MIDI i cyfrowe audio. Produkty CORDIAL są innowacyjne i nie tylko podążają za najnowszymi trendami, ale często je inicjują.

Tym samym CORDIAL nie tylko zalicza się do najważniejszych producentów w swoim segmencie. Z czystym sumieniem firmę można nazwać trendsetterem w dziedzinie dystrybucji sygnału audio i wideo.

EDITION 25

Kable mikrofonowe i instrumentalne EDITION 25, które firma CORDIAL opracowała wyłącznie z okazji 25-lecia, łączą w sobie wszystkie wartości, które reprezentuje Cordial: duży przekrój przewodu z miedzi OFC, wysokiej jakości wtyki NEUTRIK i wytrzymały, a przy tym atrakcyjny płaszcz tekstylny.

Umiarkowane ceny oraz solidność

Kable Cordial zdobyły popularność na polskim rynku ze względu na umiarkowane ceny oraz solidność. Produkty są silną konkurencją zarówno dla rodzimych producentów, jak i znanych firm zagranicznych.  CORDIAL to niezmiennie wysoka jakość kabli. Używają ich instalatorzy oraz inżynierowie odpowiedzialni za projekty integrujące największe systemy elektroakustyczne. Kable CORDIAL są również dobrze znane muzykom i realizatorom. Można je stosować praktycznie z każdym rodzajem złącza. Użytkownik może być pewny, że jego sprzęt audio – nawet w najtrudniejszych warunkach scenicznych – będzie działać niezawodnie.

Strona producenta:

studio-portfolio-landingpage-image_v2
cordial-installation

Kable instalacyjne

Obecnie kable CORDIAL są używane nie tylko ze wzmacniaczami, na scenach, podczas wydarzeń na żywo lub w studiach. W rzeczywistości renomowani specjaliści na całym świecie polegają na wyjątkowo wysokiej jakości tych produktów. Niezależnie od tego, czy chodzi o teatry i opery, sale koncertowe, kluby, studia nagraniowe itp., w każdym środowisku ludzie ufają kablom CORDIAL.

Specjalne kable FRNC firmy CORDIAL są trudnopalne i nie zawierają halogenów. Kable te zaprojektowano tak, aby w przypadku pożaru nie wydzielały się toksyczne substancje, ponieważ nie zawierają halogenów. Nie należy ich mylić z produktami do okablowania awaryjnego w kontekście inżynierii instalacji budowlanych. CORDIAL oferuje kable FRNC do transmisji danych, głośniki, DMX-AES/EBU-110 OHM oraz mikrofonów.