Biamp

b.partAV

O marce Biamp

Biamp to wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań audiowizualnych, systemów konferencyjnych, systemów nagłośnienia, systemów maskowania dźwiękiem i komunikacji głosowej. Firma Biamp została założona w 1976 r.,  a  jej główna siedziba znajduje się w Beaverton w stanie Oregon w USA.

Biamp zapewnia kompleksowe i skalowalne rozwiązania dla każdego typu instalacji AV: od sal konferencyjnych i wykładowych, hoteli, branży gastronomicznej, przez centra handlowe, placówki służby zdrowia, apteki, ośrodki kulturalne, muzea, obiekty sakralne, obiekty rządowe i budynki użyteczności publicznej, lotniska, po stadiony i hale sportowe.

Biamp_Innowacyjne rozwiązania audiowizualne

Innowacyjne rozwiązania audiowizualne

Na ofertę składają się kompatybilne ze sobą systemy audio i wideo, w skład których wchodzą głośniki, wzmacniacze, matryce, procesory sygnałów audio i wideo, mikrofony, audio i wideobary konferencyjne, kamery konferencyjne, systemy rezerwacji biurek i sal konferencyjnych, rozwiązania w zakresie sterowania, UC, Crowd Mics, przywoływanie, muzyka w tle oraz systemy maskowania dźwiękiem.

Rozwiązania BIAMP są skalowalne, można je spotkać zarówno w małych salach konferencyjnych, jak i w dużych kampusach i ośrodkach konferencyjnych. Zaawansowana technologia umożliwia rozbudowę systemu i jego aktualizację.

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów:

b.partAV

Produkty i rozwiązania Biamp są w Polsce dostępne poprzez b.partAV, część Konsbud Audio Group. Firma skupia się na rozwiązaniach instalacyjnych i działa na terenie całego kraju, współpracując z zaufanymi, wieloletnimi partnerami.

b.partAV dbamy o jakość dźwięku i obrazu oraz o funkcjonalność instalacji. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta i to, żeby obsługa systemu była jak najbardziej intuicyjna. Dzięki rozbudowanej sieci dealerów i partnerów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Do strony b.partAV:

logo
o-nas_2

O nas

Nasz zespół w b.partAV tworzą:

  • inżynierowie sprzedaży
  • przedstawiciele handlowi
  • inżynierowie zapewniający wsparcie techniczne
  • serwisanci
  • specjaliści ds. marketingu

Warsztaty szkoleniowe

Warsztaty szkoleniowe są przeznaczone dla integratorów AV. Podzielone są na kilka etapów.

Etap 1

Projektowanie systemów elektroakustycznych i podstawowe zagadnienia z dziedziny elektroakustyki. Wstęp do programowania i projektowania systemów AV w oparciu o procesory Tesira.  

Etap 2

Zaawansowana konfiguracja procesorów Biamp

Etap 3

Tesira serwer oraz zaawansowane funkcje sieciowe

Warsztaty prowadzimy w małych grupach. Są doskonałą okazją do pogłębienia swojej wiedzy teoretycznej oraz oczywiście zastosowania jej w praktyce.  

warsztaty Biamp

blog b.partAV

Na naszym blogu publikujemy ciekawostki ze świata AV, nowości Biamp, porady i wskazówki, najlepsze praktyki i wiele innych praktycznych informacji. Zapraszamy do lektury!

Realizacje

Biuro CANPACK w Krakowie

Nowe biuro firmy Canpack mieszczące się w biurowcu M29 w Krakowie to nowoczesna, przestrzeń o ogromnych możliwościach z bardzo wieloma różnymi funkcjami.