Audio-Technica

Konsbud Audio mikrofony/słuchawki

Audio-Technica

O marce Audio-Technica

Audio-Technica jest globalną marką i liderem w projektowaniu i produkcji analogowego sprzętu audio – wkładek, gramofonów, słuchawek, mikrofonów, systemów bezprzewodowych, mikserów oraz urządzeń elektronicznych zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań profesjonalnych.

at_732x412

Historia

Historia firmy Audio-Technica zaczęła w 1962 roku, gdy Hideo Matsushita wraz z trzema współpracownikami, pracował po 20 godzin na dobę, w niewielkim, wynajmowanym pokoju, w jednej z dzielnic Tokio. Efektem tych prac była pierwsza, stereofoniczna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-1, która wyznaczyła standardy wierności w odtwarzaniu dźwięku z płyt analogowych na lata. Model ten stworzył podwaliny firmy i zapoczątkował podbój świata audio.

Produkty dedykowane dla profesjonalistów

Konsbud Audio zajmuje się dystrybucją produktów Audio-Technica dedykowanych dla profesjonalistów.

Urządzenia japońskiego producenta są uznane, popularne i wykorzystywane na całym świecie przez melomanów, artystów, profesjonalistów. Audio-Technica została wyróżniona wieloma nagrodami branżowymi. Jej produkty są wytrzymałe, a stosunek ceny do jakości satysfakcjonuje klientów. Mikrofony, słuchawki czy bezprzewodowe systemy monitoringu dousznego Audio-Technica cieszą się popularnością, znajdują zastosowania w radiu, telewizji, studiach nagraniowych, na koncertach, w obiektach rządowych, publicznych, religijnych, przy realizacji transmisji różnych wydarzeń sportowych i igrzysk olimpijskich.

 

Snapinsta.app_375561365_1489894435175805_8096986179788674198_n_1080
Audio - Technica IEM

Bezprzewodowe systemy monitoringu dousznego

Systemy bezprzewodowego monitoringu dousznego Audio-Technica 3000 Series to bardzo cenne narzędzie dla muzyka, aktora, wykonawcy i wszystkich tych, których praca wymaga bardzo dobrego odsłuchu indywidualnego.
Produkty Audio-Technica charekteryzują się niezwykłą jakością dźwięku oraz parametrami, które cieszą się wielkim uznaniem i zostały sprawdzone w zastosowaniach przez wykonawców, organizatorów tras koncertowych, nadawców korzystających z instalacji stałych oraz przez prezenterów na całym świecie. Bezprzewodowy system monitorów dousznych zapewnia wysokiej jakości dźwięk i stabilne fale radiowe.

Słuchawki

Audio-Technica oferuje słuchawki monitorowe, studyjne, broadcastowe, słuchawki dla DJ-ów oraz do codziennego użytku.

Słuchawki Audio-Technica oferują znakomitą jakość dźwięku, niezrównany komfort i trwałość, niektóre modele zostały nagrodzone NAMM TEC Award za wyjątkowe osiągnięcie techniczne w kategorii “Headphone/Earpiece Technology”.

M50x
Audio - Technica mikrofon podcastowy

Mikrofony

W bogatej ofercie profesjonalnych mikrofonów Audio-Technica znajdują się mikrofony do wszelakich zastosowań:
– studyjne do nagrań wokalu i instrumentów strunowych, dętych, perkusji, fortepianu;
– produkty stworzone z myślą o branży radiowo-telewizyjnej, m.in. shotguny, mikrofony nagłowne, stereofoniczne, pojemnościowe;
– estradowe przeznaczone do nagłaśniania instrumentów i wokalu, a także lekkie i dyskretne mikrofony nagłowne dla konferansjerów;
– podcastowe;
– wielofunkcyjne;
– instalacyjne.

Opisy produktów na stronie producenta

Zapraszamy na stronę internetową producenta, gdzie znajdą Państwo opisy produktów

Realizacje

Teatr Pinokio

Teatr Pinokio w Łodzi – Nowa siedziba, nowe możliwości