M-Live – nowa marka w naszej dystrybucji

M-Live – nowa marka w naszej dystrybucji

Założona w 1987 roku w Rimini firma M-Live od 30 lat jest liderem i pionierem w sektorze MIDI. Produkuje unikatowe, stabilne, dobrze zaprojektowane, przemyślane i przyjazne rozwiązania do grania live. Urządzenia M-Live przeznaczone są przede wszystkim dla solistów, duetów, zespołów i do zastosowań karaoke.

Produkty włoskiej firmy usprawniają i upraszczają występy na żywo tym wszystkim, którzy używają sekwencji stereo, ścieżek wielokanałowych, obrazów i wideo. M-Live oferuje najlepsze samodzielne urządzenia przeznaczone do odczytu, przechowywania i odtwarzania cyfrowych podkładów, odczytuje pliki midi, audio, multitrack (MTA8 w wersjach DIVO Plus i Pro) i video. Na scenie nie będziesz potrzebować już komputerów, tabletów, kart audio/wideo, kabli i mikserów! Wszystkie te produkty są produkowane we Włoszech.

Będziemy sukcesywnie prezentować  konkretne produkty, funkcje tych urządzeń, wideo z karaoke i z występów live z użyciem tych niezwykłych rozwiązań, przytoczymy opinie polskich użytkowników.
Zapraszamy!

Podziel się!