Live sound

Live sound

Szczególnym sektorem naszej działalności dystrybucyjnej jest rynek nagłośnieniowy. Firmy zajmujące się profesjonalną obsługą techniczną imprez to klient oczekujący profesjonalizmu i indywidualnego podejścia wykraczającego poza standardowe rozumienie sprzedaży. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom – oferujemy kompleksową usługę, która wyczerpuje potrzeby naszych klientów: bogaty asortyment najnowocześniejszych urządzeń, systemów i technologii najwyższej klasy, doradztwo, prezentacje, szkolenia, wsparcie techniczne i serwis.

Produkty

Posiadamy nieprzeciętną ofertę produktów przeznaczonych do realizacji nagłośnienia różnego typu wydarzeń. Zaproponujemy Państwu rozwiązania dostosowane do faktycznych potrzeb i budżetu. Producenci sprzętu, których jesteśmy dystrybutorem, to firmy ze ścisłej światowej czołówki. Ściśle, stale i na bieżąco współpracujemy z producentami, dzięki temu doskonale znamy możliwości oferowanych przez nas urządzeń i technologii. 

Nasz zespół

Inwestujemy w ludzi, narzędzia i szkolenia. Nasz multidyscyplinarny zespół specjalistów składa się z doradców technicznych, specjalistów ds. produktu, realizatorów dźwięku, inżynierów, elektroników i serwisantów. Dbamy o stałe podnoszenie kompetencji zarówno naszych pracowników, jak i ludzi, z którymi współpracujemy.

Szkolenia i warsztaty

Pojawiające się na rynku nowe produkty, technologie i aktualizacje wymagają stałego dokształcania się. Dbamy o zapewnienie zainteresowanym osobom dostępu do najnowszej wiedzy na temat technologii i produktów z naszej oferty oraz istotnych zagadnień z zakresu realizacji dźwięku, a nawet fizyki. Organizujemy duże szkolenia, a także warsztaty w małych grupach, podczas których można poszerzać swoją wiedzę z najnowocześniejszych technologii. Zapraszamy ekspertów z całego świata. Prowadzimy również szkolenia w siedzibie Klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani szkoleniem na określony temat – prosimy o kontakt.

Wsparcie techniczne

Udzielamy wsparcia technicznego w trakcie i po zakończeniu procesu realizacji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotny dla naszych Klientów jest stały dostęp do profesjonalnej pomocy, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Mogą Państwo skontaktować się z naszymi doradcami technicznymi mailowo lub telefonicznie.  Zaoferujemy pomoc i odpowiemy na wszelkie pytania najszybciej jak to możliwe.

Partnerstwo

Współpraca z naszymi Klientami opiera się na budowaniu partnerstwa, wsparciu technicznym i biznesowym, tworzeniu więzi i wzajemnego zaufania, efektem czego wspólnie podejmujemy długofalowe działania.

Zapraszamy do współpracy!

Serwis

Prowadzimy własny serwis wszystkich urządzeń, które są dostępne w naszej ofercie. Świadczymy Klientom opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapewniamy krótki czas reakcji i sprawne usuwanie usterek sprzętu. Dzięki elektronicznemu formularzowi na naszej stronie internetowej zgłaszanie reklamacji jest proste i szybkie.

Nasze marki

Dlaczego warto z nami współpracować?

technologie

W ofercie posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania technologiczne.

Pracownia projektowa

Projekty systemów elektroakustycznych, broadcastowych, AV i akustyczne.

Serwis

Prowadzimy własny autoryzowany serwis wszystkich urządzeń z oferty.

wsparcie techniczne

Udzielamy pełnego wsparcia technicznego na każdym etapie inwestycji.

Edukacja i doradztwo

Organizujemy szkolenia i warsztaty, doradzamy technicznie i biznesowo.

doświadczenie

Mamy najlepszych specjalistów. W ciągu 35 lat zaufało nam wiele instytucji i firm.

Testowanie sprzętu

Umożliwiamy testowanie urządzeń z naszej oferty.

indywidualne podejście

Oferujemy rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.

Partnerzy o nas

?

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz lub skontaktuj się bezpośrednio