Konsbud Audio zaprasza na ISE 2020

Konsbud Audio zaprasza na ISE 2020

W tym roku targi Integrated Systems Europe odbędą się w dniach 11-14 lutego. To wyjątkowa edycja, bo po raz ostatni miastem goszczącym specjalistów z branży AV i integracji systemów jest Amsterdam. Już od przyszłego roku targi przenoszą się do słonecznej Barcelony. By uczcić tę edycję oraz fakt, że Konsbud Audio został wybrany wyłącznym dystrybutorem marek wchodzących w skład koncernu Biamp już teraz zapraszamy na organizowany przez nas w Amsterdamie koncert oraz na stoiska współpracujących z nami producentów.

Biamp Systems | stoiska 3-B90, 1-H140, targi ISE

Biamp Systems to światowy lider w dziedzinie dystrybucji i przetwarzania dźwięku oraz obrazu na potrzeby instalacji audiowizualnych. W 2019 roku Biamp ogłosił przejęcie firmy Audioprof Group International, będącej właścicielem takich marek jak Community Loudspeakers oraz Apart Audio. Od 1 stycznia 2020 firma Konsbud Audio jest wyłącznym dystrybutorem marek wchodzących w skład Biamp Systems. Zapraszamy na aż dwa stoiska firmy, gdzie będzie można spotkać się z przedstawicielami Konsbud Audio, a także odebrać wejściówki na koncert, jaki 12 lutego organizujemy w pubie Waterhole.

Koncert zespołu Cold Shot | Waterhole Pub, Amsterdam, 12.02.2020, 20:30

12 lutego w tradycyjnym miejscu spotkań polskiej branży AV odbędzie się koncert zespołu Cold Shot. Zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie: bit.ly/KONCERTISE. Goście Konsbud Audio otrzymają opaskę uprawniającą do darmowego wejścia do pubu, powitalnego shota oraz kupon na piwo.

d&b audiotechnik | stoisko 7-C210, demo roomy: E105, E106, targi ISE

Niemiecki producent systemów nagłośnienia zaprezentuje nowe elementy w serii SL, w tym subwoofer KSL-SUB. Zaprezentowane zostaną również nowości w zakresie integracji obudów systemu KSL oraz uzupełnienie oferty wzmacniaczy instalacyjnych d&b. W demo roomach z kolei codziennie będą odbywać się sesje pokazowe systemu d&b Soundscape, pod hasłem „Tech, art and beyond”. Sesje trwające 40 minut odbędą się w demo room E105:

11.02. (wtorek) o godzinie 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00

12.02. (środa) o godzinie 10:00, 12:00 i 14:00

13.02. (czwartek) o godzinie 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00

14.02. (piątek) o godzinie 10:00, 12:00 i 14:00

Allen & Heath, KLANG:technologies | stoisko 7-K200

Na stoisku Allen & Heath będzie można zobaczyć serie konsolet Qu, SQ, dLive oraz najnowszy model Avantis. Na tym samym stoisku będą prezentowane innowacyjne rozwiązania z zakresu odsłuchów scenicznych 3D, w których specjalizuje się firma KLANG:technologies.

Audio-Technica | stoisko 3-B120

Na stoisku japońskie go producenta będzie można zobaczyć pełne serie produktów stworzonych z myślą o zastosowaniach instalacyjnych, w tym mikrofony Dante, mikrofony podwieszane ES954 oraz najnowsze rozwiązania bezprzewodowe.

Genelec | stoisko 3-B115

Fińska marka, znana z najwyższej jakości monitorów odsłuchowych, podczas targów ISE2020 pokaże aktywny system instalacyjny – 4430 Smart IP. Współpracuje on z technologiami PoE, AoIP oraz z systemem GLM służącym do zarządzania siecią monitorów studyjnych i subwooferów SAM™.

Cordial i Neutrik | stoisko Cordial: 7-C194; stoisko Neutrik: 6-N150

Zapraszamy na stoiska jednych z najlepszych producentów złączy i kabli dostępnych na rynku eventowym i instalacyjnym. Wśród prezentowanych produktów m.in. nowa seria złączy światłowodowych Neutrik DragonFly, interfejs Dante Neutrik NA2-IO-DPRO, oraz kable mikrofonowe, instrumentalne, głośnikowe Cordial, systemy multicore, adaptery, kable MIDI i DMX.

NTi Audio | stoisko 1-E135

NTi Audio zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie pokazywał testowe rozwiązania wspierające pomiary akustyki pomieszczeń, optymalizację akustyki, weryfikację zrozumiałości mowy oraz systemy służące do kalibracji systemów kinowych. Wśród prezentowanych produktów znajdą się między innymi profesjonalne generatory, mierniki i analizatory dźwięku oraz głośnik Dodecahedron.

Cymatic Audio | stoisko 7-V220

Cymatic Audio oferuje jedne z najtańszych i najkorzystniejszych cenowo, rejestratorów wielośladowych mogących pracować zarówno samodzielnie, jak i w charakterze interfejsów audio. W ofercie Cymatic Audio znajdują się dwa podstawowe produkty: uTrack24 i LP-16.

GREEN-GO / ELC LIGHTING | stoisko 7-E250

Urządzenia Green-Go to element nowoczesnych systemów łączności, działających w oparciu o protokół Ethernet. Urządzenia Green-Go, , dedykowane są do aplikacji alarmowych i przywoławczych instalowanych w budynkach użyteczności publicznej takich jak teatry, opery, sale koncertowe, szpitale, stadiony oraz hale wystawiennicze.

Stage Tec | stoisko 7-W194

Stage Tec to producent wysokiej klasy systemów audio do zastosowań profesjonalnych w radiu, telewizji, filmie, teatrach. Flagowymi produktami tej marki są cyfrowe konsolety mikserskie oraz cyfrowe sieci dźwiękowe. Podczas targów ISE Stage Tec zaprezentuje konsolety AVATUS (teraz z dynamiczną automatyką), CRESCENDO oraz sieć dźwiękową NEXUS. Konsolety Aurus i Crescendo są również od niedawna zintegrowane z serwerami Waves, co będzie można zobaczyć podczas ISE 2020.

Podziel się!