Konsbud Audio zaprasza na ISE 2019

Konsbud Audio zaprasza na ISE 2019

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży instalacji i integracji audio w Europie, targi Integrated Systems Europe 2019, odbędzie się w Amsterdamie w dniach 5-8 lutego. Konsbud Audio zaprasza na stoiska producentów, z którymi współpracuje:

d&b audiotechnik hala 7, stoisko C210 oraz demo room E105 i E106

Niemiecki producent zaprezentuje nowy system KSL z serii SL – będzie to pierwsza okazja w Europie by zobaczyć system po premierze, która odbyła się w Stanach Zjednoczonych na NAMM Show. d&b zaprasza także na prezentacje odsłuchowe systemu immersive audio d&b Soundscape do demo roomu. Podczas ISE firma d&b audiotechnik zaprezentuje zdalny kontroler dotykowy R90, który jest w pełni niezależny od oprogramowania R1. Kolejną nowością będzie interfejs audio DS20, umożliwiający współpracę systemów d&b z sieciami dźwiękowymi i urządzeniami MILAN.

Apart Audio hala 1, stoisko H140

Dla osób interesujących się instalacjami AV koniecznym do odwiedzenia punktem na targowej mapie jest stoisko Apart Audio. Producent przygotował nowe urządzenia, jakie dokładnie – dowiemy się już niebawem w Amsterdamie. Codziennie o godz. 17:00 na stoisku ruszają Happy Hours, podczas których można skosztować pysznego belgijskiego piwa. Zapraszamy!

Audio-Technica hala 7, stoisko N190

Japoński producent co roku zaskakuje nas podczas ISE nowymi produktami. Nie inaczej będzie tym razem. Audio-Technica zaprezentuje nowy system konferencyjny i nowy mikrofon z serii engineered sound. Na stoisku będzie można też zobaczyć wiszący zestaw mikrofonowy ES954.

Allen & Heath i KLANG:technologies hala 7, stoisko K200

Brytyjski producent popularnych mikserów pokaże podczas ISE nowe funkcje dla serii dLive i SQ! Więcej szczegółów będzie dostępnych już wkrótce, ale już teraz serdecznie zapraszamy na stoisko Allen & Heath. W pobliżu stoiska Allen & Heath będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy KLANG:technologies, produkującej odsłuchy personalne 3D.

Genelec hala 3, stoisko C95

Genelec podczas targów ISE zaprezentuje platformę Smart IP Audio, która umożliwia przesyłanie zasilania, AoIP oraz zarządzanie systemem odsłuchowym przy pomocy pojedynczego kabla CAT-5. Po raz pierwszy rynek instalacyjny będzie mógł skorzystać z wysokiej jakości dźwięku oferowanej przez produkty Genelec przy użyciu formatu kompatybilnego z wszystkimi protokołami sieciowymi IP. Instalatorzy będą mieli również możliwość korzystania z oprogramowania Genelec Loudspeaker Manager (GLM™), które dostarcza wiele narzędzi dedykowanych rynkowi instalacji i integracji AV. Na stoisku producenta zobaczymy też monitory S360 o wysokim SPL oraz znaną i cenioną przez klientów serię 4000.

Stage Tec hala 15, stoisko R264

Stage Tec zapowiedział, że podczas nadchodzących targów przedstawi po raz pierwszy nową wersję konsolety Avatus dla teatrów. Konsoleta została tak zaprojektowana, by można było usunąć górny rząd ekranów i przenieść go w inne miejsce. Konsoletę AVATUS IP łączy się przez standardowe interfejsy TCP/IP, a każdy moduł ma swój własny adres IP. Moduły można usunąć z powierzchni i zainstalować w dowolnym miejscu sieci. Oprócz nowej wersji Avatusa, Stage Tec zaprezentuje również konsoletę CRESCENDO T.

NTi Audio hala 1, stoisko E135

Firma NTi Audio skupi się na narzędziach służących do testowania dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO). Zaprezentuje także nowy formularz do tworzenia raportów zrozumiałości mowy, spełniający standardy VDE V 0833-4-32:2016, DIN EN 50849:2017, CEN/TS 54-32:2015 i ISO 7240-19:2007.

Green-GO hala 7, stoisko E250

Na stoisku producenta systemów interkomowych Green-GO będzie można zobaczyć m.in. nowy panel naścienny Wall Pannel X.

Konsbud Audio zaprasza także na stoiska producenta kabli Cordial (hala 7, R224) i złączy Neutrik (hala 6, N150).

, , , , ,
Podziel się!