Konsbud Audio wybrany wyłącznym dystrybutorem marki BIAMP w Polsce.

Konsbud Audio wybrany wyłącznym dystrybutorem marki BIAMP w Polsce.

Biamp – wiodący dostawca profesjonalnych rozwiązań audio i video z siedzibą w Beaverton (Oregon, USA) ogłosił, że od 1 stycznia 2020 roku firma Konsbud Audio będzie wyłącznym dystrybutorem pełnej gamy produktowej marki Biamp w Polsce.

Wraz z otwarciem nowej europejskiej siedziby w Antwerpii (Belgia) oraz przejęciem marek Apart Audio i Community Professional, Biamp przebudowuje sieć dystrybucji w Europie.  Obecna polityka firmy Biamp zakłąda dynamiczne inwestowanie i ekspansję, co ma doprowadzić do rozwoju marki na rynku europejskim.

Jesteśmy przekonani, że dzięki ustanowieniu Konsbud Audio naszym partnerem w Polsce, będziemy obecni na wszystkich głównych rynkach naszej działalności: korporacyjnym, edukacyjnym, gastronomicznym, hotelarskim, a także w centrach i galeriach handlowych czy też w  dużych obiektach użyteczności publicznej  i na stadionach. Uważamy, że dystrybucja Biampa przez Konsbud Audio będzie wartością dodaną dla naszej marki i mamy nadzieję na bliską i owocną współpracę” – mówi Kris Vermuyten, dyrektor generalny Biamp Europe.
Jesteśmy niezwykle dumni z podjęcia współpracy z marką Biamp.”- dodaje Jarosław Kierkowski, dyrektor handlowy Konsbud Audio – „Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie i jesteśmy pewni, że wszystko to, co będziemy mogli zaoferować naszym klientom od Nowego Roku, pozwoli również na wzrost obrotów i osiąganie przez nich wymiernych korzyści w ich obszarach biznesowych”.

O BIAMP

Biamp Systems LLC jest wiodącym dostawcą innowacyjnych, sieciowych systemów medialnych, które zasilają najbardziej wyrafinowane instalacje audio video na świecie. Firma Biamp słynie z przywiązywania niezwykłej wagi zarówno do jakości swoich produktów jak i do obsługi klienta na najwyższym poziomie. Zdobywcy nagrody Frost & Sullivan 2018 Global Installed Audio Conferencing Enabling Technology Leadership Award, przyznawanej za tworzenie produktów, które przyczyniają się do rozwoju komunikacji wzrokowo – dźwiękowej. Wyróżniony pakiet produktów Biamp obejmuje: system cyfrowej sieci audio i video Tesira® , produkty z serii Devio® do nowoczesnych miejsc pracy, cyfrową platformę audio Audia®, cyfrowe procesory sygnałów Nexia®, cyfrowy system przywoławczy i DSO Vocia®, oraz rozwiązania Cambridge Sound Management QTPro® i DynasoundPro® do maskowania dźwięku. Dzięki olbrzymiej funkcjonalności każda z tych serii produktowych może być łatwo implementowana w szerokim zakresie aplikacji: idealnie sprawdzi się w centrach i salach konferencyjnych, salach widowiskowych, sądach, szpitalach, węzłach komunikacyjnych, kampusach, w centrach i galeriach handlowych oraz  innych obiektach użyteczności publicznej.
Firma Biamp została założona w 1976 r.,  a  jej główna siedziba znajduje się w Beaverton w stanie Oregon w USA. Obecnie Biamp posiada swoje oddziały na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat Biamp, odwiedź www.biamp.com lub media społecznościowe:

Podziel się!