Konsbud Audio Sp. z o.o. Brylantem Polskiej Gospodarki 2021!

Konsbud Audio Sp. z o.o. Brylantem Polskiej Gospodarki 2021!

Z dużą przyjemnością informujemy o wyróżnieniu nadanym nam przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 na podstawie danych finansowych z KRS.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i silną marką będąca synonimem jakości. Nasze doświadczenia to połączenie 33-letniej historii firmy dystrybucyjnej i blisko 22 lat działalności w zakresie integracji systemów.

Obecność na tych dwóch, jakże różnych obszarach rynku, sprawia, iż mamy stały dostęp do najnowszych technologii, opracowywanych przez wiodących producentów, jak i możliwość weryfikacji doświadczeń w oparciu o realne potrzeby klientów.

Lata doświadczenia nauczyły firmę, że sukces jest owocem indywidualnego podejścia do klienta i wsłuchania się w jego potrzeby, a z drugiej strony szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się  otoczenie.

Byliśmy świadkiem wielu rewolucyjnych zmian, które dokonały się na rynku pro audio i braliśmy w nich czynny udział jako prekursor nowych rozwiązań i technologii. Dzięki elastyczności, umiejętności przewidywania trendów rynkowych i trafnym decyzjom strategicznym jesteśmy w czołówce firm działających w branży.

Oferta firmy obejmuje:

  • Projektowanie instalacji  elektroakustycznych, audiowizualnych, transmisyjnych i emisyjnych
  • Wykonawstwo i integracja systemów elektroakustycznych, audiowizualnych i broadcastowych
  • Kompleksowe rozwiązania dla rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym systemy playoutowe
  • Systemy audiowizualne, interaktywne i multimedialne
  • Pro audio i sprzęt nagłośnieniowy
  • Dystrybucję sprzętu audio
  • Systemy kinowe
Podziel się!