Konsbud Audio i Genelec na Soundedit 2022

Konsbud Audio i Genelec na Soundedit 2022

4-5 listopada, w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi, w ramach festiwalu Soundedit, odbyły się Warsztaty i Szkolenia Branżowe. Byliśmy częścią tych wydarzeń.

Prelegentem z ramienia Konsbud Audio był nasz specjalista – Jacek Majewski.

Tematyka naszych wykładów i prezentacji obejmowała: dobór, lokalizację, kalibrację i mastering w trudnym środowisku odsłuchowym. Przeprowadzaliśmy również indywidualne odsłuchy monitorów studyjnych Genelec, zgromadzeni w naszej sali słuchacze mogli posłuchać także dobrze znanych sobie utworów. Na Soundedit pokazaliśmy urządzenia z najwyższej półki technologicznej – monitory współosiowe Genelec The Ones w połączeniu z niezwykłym systemem niskotonowym Adaptive Woofer Systen W371. Zaprezentowaliśmy również działanie systemu automatycznej kalibracji na przykładzie klasycznego zestawu 5.1. Staraliśmy się wyjaśnić co dzieje się z dźwiękiem w pomieszczeniu odsłuchowym, w drodze między monitorem, a naszymi uszami, jak bardzo duży wpływ ma to na naszą zdolność oceny dźwięku i w konsekwencji na podejmowanie decyzji dotyczących miksowania. Nasi słuchacze mogli w pełni zrozumieć i docenić unikalność i jakość produktów i technologii Genelec.

Bardzo dziękujemy Festiwal Soundedit za zaproszenie, wspaniałą współpracę, znakomitą organizację, mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą salę, słuchali wykładów, uczestniczyli w odsłuchach monitorów Genelec, zadawali pytania, dyskutowali z nami! Dziękujemy także ludziom z innych zaprzyjaźnionych firm, wykładowcom, mediom i obsłudze. Festiwal jest znakomitym miejscem do zdobywania wiedzy, dzielenia się spostrzeżeniami, spotykania ludzi. Gratulujemy tak udanej imprezy!

Zapraszamy do kontaktu:
Jacek Majewski
j.majewski@konsbud-audio.com.pl
tel. 785 50 40 90

Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit, Genelec na Soundedit
Podziel się!