Kable Cordial blacklight – czas zabłysnąć!

Kable Cordial blacklight – czas zabłysnąć!

Nowa seria kabli Cordial BLACKLIGHT EDITION nie tylko świeci w świetle UV, ale posiada również doskonałe parametry: 0,50 mm² powierzchni przewodnika, solidne podwójne ekranowanie i wyjątkowa elastyczność.

Materiał poszycia reaguje na promienie UV – w oplot tekstylny zostały wplecione pojedyncze nitki materiału reagującego na promieniowanie UV. Dostępne w kolorach – zielonym lub pomarańczowym, kable BLACKLIGHT EDITION przeznaczone są dla muzyków, którzy uwielbiają efekt wow podczas występów. W klubach lub na scenach, włókna te sprawiają, że kable świecą na zielono lub pomarańczowo. To prawdziwa atrakcja dla oka!

Oczywiście, ten niezwykły efekt wizualny idzie w parze z wysoką jakością produktu.

Kable bazują na modelu CGK 150, który odniósł ogromny sukces na całym świecie, w serii EDITION 25. Przekrój żyły wynosi 0,50 mm² (AWG 21), czyli dwukrotnie więcej niż w przypadku konwencjonalnych przewodów tekstylnych. W celu zminimalizowania efektów mikrofonowych i ochrony przed zakłóceniami, kable są podwójnie ekranowane oplotem z gołych miedzianych drutów na przewodzącym plastiku.

Kable BLACKLIGHT EDITION dostępne są w kolorze zielonym i pomarańczowym w odcinkach 3 i 6 m z prostymi lub kątowymi wtykami jack 6,35 mm firmy NEUTRIK®. Dostępne również z wtykami silentPLUG®.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z opiekunem marki Cordial:

Tomasz Ołtuch

tel. kom.: +48 607 856 914

e-mail: t.oltuch@konsbud-audio.com.pl

oraz na stronę producenta: https://www.cordial-cables.com/en/blacklight

, , , , , , , , , , , , , ,
Podziel się!