Greg Howe, Andy James, Marco Sfogli w Polsce!

Greg Howe, Andy James, Marco Sfogli w Polsce!

Wspólnie z DV Mark – producentem profesjonalnego sprzętu gitarowego DV Mark – organizujemy w Polsce serię warsztatów gitarowych w ramach DV MARK European Clinic Tour 2014. Warsztaty będą prowadzone przez trzech znakomitych światowej klasy gitarzystów – Grega Howe’ego, Andy’ego Jamesa oraz Marco Sfogliego.

Terminy warsztatów:
Duet ANDY JAMES & MARCO SFOGLI

  • Poniedziałek, 6 października godz. 18:00 – KRAKÓW Skład Muzyczny, ul. Skawińska 14
  • Wtorek, 7 października godz. 18:00 – ŁÓDŹ Guitar Center, ul. Zbąszyńska 3

GREG HOWE

  • Poniedziałek, 20 październik godz. 18:00 – KRAKÓW Skład Muzyczny, ul. Skawińska 14
  • Wtorek, 21 październik godz. 18:00 – ŁÓDŹ Guitar Center, ul. Zbąszyńska 3

Krótka informacja o artystach prowadzących warsztaty:

Marco Sfogli
Urodził się w 1980 roku. Gitarzysta, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma na świecie artystami. W 2005 roku wziął udział w nagraniu trzeciego solowego albumu Jamesa LaBrie (wokalista Dream Theater) o tytule „Elements of Persuasion”. Płyta stała się hitem wśród fanów progresywnego metalu. Marco jest obecnie członkiem zespołu Jamesa LaBrie. 15 lutego 2008 miała miejsce premiera debiutanckiej płyty solowej Marco zatytułowana „There’s Hope” i wydana przez Lion Music. W 2010 roku ponownie wziął udział w nagrywaniu następnej płyty Jamesa LaBrie o tytule ”Static Impulse”, tym razem już nie tylko jako gitarzysta ale i współ-kompozytor oraz realizator nagrań. Marco wydał swój drugi solowy album w 2012 roku. Płyta o nazwie „reMarcoble” została wydana przez JTC Records. W 2013 roku dołączył do zespołu The James LaBrie i po raz trzeci wziął udział we współ-tworzeniu płyty „Impermanent Resonance”.

SPRZĘT: wzmacniacz DV MARK Multiamp + kolumna DV MARK Neoclassic 412

Andy James
Gitarzysta zespołu Sacred Mother Tongue. Wydał cztery solowe płyty Machine, In the wake of Chaos, Kaos 7 (EP) and Andy James 2011. W kolaboracji z kanadyjskim gitarzystą i producentem Alanem Sacha Laskowem wydał również płytę „Psychic Transfusion”. Ma ogromne doświadczenie w nauce gry na gitarze prezentując całą gamę technik solo używanych głównie w muzyce hard rock i heavy metal. Na światowym rynku jego lekcję dostępne są na płytach DVD. Jest współpracownikiem w licklibrary.com i założycielem własnej akademii gitarowej o nazwie “Andy James Guitar Academy”.

SPRZĘT: wzmacniacz DV MARK Multiamp + kolumna DV MARK Neoclassic 412

Greg Howe
Znakomity gitarzysta urodzony w Nowym Jorku w 1963 roku. Swoją przygodę z gitarą zaczął w wieku 10 lat. W wieku lat nastu gitara stała się jego obsesją za sprawą Eddie’ego Van Halen od którego nauczył się wielu technik gry. Jego pierwsze występy miały miejsce w klubach w Nowym Jorku, New Jersey oraz Pensylwanii, gdzie prezentował swój kunszt grając razem ze swoim bratem wokalistą – Albertem Howe. W 1988 roku wydał swój pierwszy solowy album, na którym na basie zagrał Billy Sheehan i na perkusji Atma Anur. Bawiąc się miksowaniem wielu różnych gatunków muzycznych Greg wciąż podnosił swoje nietuzinkowe umiejętności gry na gitarze co wkrótce zaowocowało współpracą z wieloma topowymi na świecie artystami taki jak Justin Timberlake, Rihanna, Christina Aguilera, N’Sync, Salt-N-Pepa czy Enrique Iglesias. Największym jednak osiągnięciem Grega była współpraca z Michael Jackson’em podczas jego wielkiego tournée po świecie „HIStory World Tour”. Można usłyszeć go również w 2 utworach na ostatniej płycie „Immortal” Michaela Jacksona – „Dancing Machine” oraz wiekopomne „Beat It”. Obecnie Greg oprócz bycia muzykiem sesyjnym, zajmuje się produkcją muzyczną oraz naucza gry na gitarze na całym świecie.

SPRZĘT: wzmacniacz DV MARK Maragold + kolumna DV MARK Neoclassic 412

Podziel się!