GRADE Room Acoustic Report i Genelec 6040R zwycięzcami 38 konkursu TEC Awards

GRADE Room Acoustic Report i Genelec 6040R zwycięzcami 38 konkursu TEC Awards

GRADE Room Acoustic Report (w kategorii “Production Essentials”) i Genelec 6040R Smart Active Loudspeaker (w kategorii “Studio Monitors”) zwycięzcami 38th Annual NAMM TEC Awards!

13 kwietnia 2023, podczas gali The NAMM TEC Experience, towarzyszącej targom NAMM Show, ogłoszono zwycięzców TEC Award – nagrody przyznano dwóm produktom Genelec!
Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni!

  • GRADE™ Room Acoustic Report to raport, który powstaje podczas procesu kalibracji monitorów. Stanowi kompleksową analizę właściwości akustyki pomieszczenia w odniesieniu do konkretnego zestawu monitorów. To nowe narzędzie raportujące umożliwia użytkownikom samodzielne tworzenie i interpretowanie pomiarów.
  • Genelec 6040R został zaprojektowany we współpracy z projektantem Harri Koskinenem. 6040R to dwudrożny zestaw głośnikowy, który oferuje rozwiązania technologiczne opracowane przez ostatnie lata przez Genelec, takie jak Minimum Diffraction Enclosure (MDE™) i kompatybilność z oprogramowaniem kalibracyjnym GLM. Siamäk Naghian, dyrektor zarządzający Genelec: “Oprócz połączenia wydajności i estetyki, które oferuje nowy 6040R, jest to projekt oparty na naszym długoterminowym zaangażowaniu w zrównoważoną produkcję. Wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu i oferujący niskie zużycie energii, 6040R został zaprojektowany z myślą o długim cyklu życia i całkowitej niezawodności. Jest produkowany w naszej fińskiej fabryce, która jest w całości zasilana z paliw odnawialnych. 6040R jest bezpieczną, długoterminową, przyjazną dla środowiska inwestycją.”

Nagrody TEC przyznawane są corocznie osobom, firmom i innowacjom technicznym podczas The NAMM Show. Finalistami są produkty i projekty, które w opinii zespołu nominującego reprezentują wybitne osiągnięcia.

Gratulujemy firmie Genelec!

Jeśli jesteś zainteresowany/ana produktami Genelec – skontaktuj się z nami:

Jacek Majewski, Konsbud Audio j.majewski@konsbud-audio.com.pl, tel. 785 50 40 90

Genelec 6040R, Genelec 6040R, Genelec 6040R
Podziel się!