Genelec zapowiada nową serię monitorów The Ones

Genelec zapowiada nową serię monitorów The Ones

The Ones to najbardziej kompaktowe trzydrożne monitory studyjne na świecie. Pierwsze, które łączą ukryte w obudowie woofery z koaksjalnym głośnikiem średnio- i wysokotonowym. Dostarczają najlepszy dźwięk z punktowego źródła. Czyste, szczegółowe brzmienie i wysokiej jakości dźwięk w osi, jak również poza osią, pozwala na realistyczny odsłuch. Dodatkowo, dzięki dostępnej technologii SAM, monitory można dostosować do najbardziej wymagających pomieszczeń.

8331

8331 mieszczą trzydrożne precyzyjne rozwiązanie w obudowie o wysokości wynoszącej zaledwie 300 mm (12 cali). To niezwykle mobilne monitory bliskiego pola – małe, lecz o wielkich możliwościach.

8341

Dla tych, którzy szukają więcej basu i SPL idealnym rozwiązaniem może być model 8341, oferujący efektywność z niewygórowanym rozmiarem i wagą.

8351A

Flagowy model serii The Ones, 8351, już zdążył na nowo zdefiniować monitoring bliskiego pola. Ten model dostarcza bardzo realistyczny dźwięk, oferując kompletny obraz dźwiękowy. Sprawdzi się w profesjonalnych studiach, gdzie jakość dźwięku jest stawiana na pierwszym miejscu.

,
Podziel się!