Genelec wprowadził 5-letnią gwarancję

Genelec wprowadził 5-letnią gwarancję

Genelec podniósł standard obsługi klienta i wzmocnił zaangażowanie w zrównoważony rozwój, wprowadzając 5-letnią gwarancję na swoje rozwiązania. Nowy program gwarancyjny umożliwia klientom Genelec na całym świecie przedłużenie standardowej 2-letniej gwarancji (obejmującej zarówno części, jak i robociznę) o dodatkowe 3 lata. Wystarczy zarejestrować swoje modele na stronie internetowej Genelec.

Proces rejestracji został przyspieszony i uproszczony dzięki udostępnieniu kodów QR na opakowaniach produktów, co umożliwia łatwe skanowanie modeli i numerów seryjnych. Po przesłaniu danych klienta i dowodu zakupu, centra serwisowe dystrybutorów Genelec na całym świecie mogą szybko zweryfikować status gwarancji wszelkich modeli zwróconych do naprawy.

“Zawsze koncentrowaliśmy się na projektowaniu rozwiązań głośnikowych, które zapewniają naszym klientom niezawodne działanie przez dziesięciolecia, ale chcemy również zaoferować im dodatkowy spokój ducha, który zapewni bezpieczna przedłużona gwarancja” – Ole Jensen, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Genelec. “Jesteśmy przekonani, że nasza nowa 5-letnia gwarancja ułatwi życie naszym klientom i zasygnalizuje nasze ciągłe zaangażowanie w zrównoważony rozwój”.

Rejestracji można dokonać tu:
https://www.genelec.com/product-warranty-lifetime

genelec
Podziel się!