Genelec W371A SAM ™

Genelec W371A SAM ™

Konstrukcja wydłużonego sześcianu pozwala użyć go, jako statywu dla zestawów 8341, 8351 i 8361, pod kątem współpracy z którymi go zaprojektowano. To nie tylko oszczędność miejsca, ale również doskonały sposób na zachowanie pełnej spójności emisji całego zestawu odsłuchowego. Koncepcję tę opracowano pod kątem uzyskania właściwości akustycznych dużych systemów wbudowanych w ścianę.

Genelec W371A jest systemem aktywnym, wykorzystującym do przetwarzania dwa ustawione przeciwstawnie woofery. W ten sposób kształtuje się kierunkowość emisji falowej, przy zachowaniu wyrównanego przetwarzania w zakresie czterech najniższych oktaw. Jest to szczególnie istotne, gdy każdy z monitorów szerokopasmowych systemu odsłuchowego współpracuje z własnym subwooferem, co pozwala wytworzyć spójne, w pełni zsynchronizowane fazowo pole percepcji dźwięku w miejscu odsłuchu. Podobnie jak inne elementy systemu Genelec The Ones, W371A jest w pełni zintegrowany z aplikacją GLM, pozwalającą na kalibrację i pełną obsługę z poziomu komputera, jednocześnie minimalizując wpływ pomieszczenia na jakość prezentacji dźwięku w konkretnych warunkach akustycznych.

Maksymalny poziom ciśnienia dźwięku wytwarzanego przez pojedynczy subwoofer to 120 dB SPL (123 dB w szczycie), przy zachowaniu wyrównanego przetwarzania w zakresie 23-500 Hz (z maksymalnym spadkiem 6 dB). Woofery o średnicy 14 i 12 cali otrzymują energię z dwóch pracujących w klasie D wzmacniaczy o mocy 400 W każdy. Do subwoofera można podać sygnał analogowy (XLR) lub cyfrowy AES (XLR). Waga pojedynczego subwoofera to 61 kg.

Wymiary: wys. 1108 x szer. 400 x głęb. 400 mm

SPL: 120 dB

Pasmo przenoszenia: 23 Hz – 500 Hz (-6 dB)

Podziel się!