Genelec w finale AV Awards 2020

Genelec w finale AV Awards 2020

Miło nam ogłosić, że Genelec znalazł się w finale konkursu AV Awards 2020, będąc nominowany w aż dwóch kategoriach

Firma Genelec znalazła się na liście nominowanych do nagrody AV Awards 2020 w kategorii „Producent Roku”, a autorskie rozwiązanie Smart IP dla zestawów Genelec znalazło się na liście nominowanych w kategorii „Technologia Audio Roku”. AV Awards stanowi punkt odniesienia dla całej branży AV i wyznacza nowe standardy. Nagroda wyróżnia wybitne osoby, osiągnięcia, firmy, projekty i technologie w sektorze audiowizualnym i produkcyjnym.

Nagrody AV Awards są przyznawane od 1999 roku, na przestrzeni lat zyskały renomę promując dobre praktyki, podnosząc standardy i doceniając innowacyjność. Wybór i ocena kandydatów podlega dokładnej kontroli, dzięki temu wszystkie zgłoszenia są sprawiedliwie i wszechstronnie oceniane, a proces przyznawania nagród jest niezależny i transparentny.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 20 listopada w Evolution London. Zazwyczaj wydarzenie przyciąga niemal 1500 międzynarodowych uczestników ze wszystkich obszarów branży: od integratorów pracujących nad projektami globalnymi i lokalnymi, po użytkowników końcowych i konsultantów technologicznych. Na liście gości znajdują się również jedne z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych agencji, a także firmy produkcyjne i rentalowe.

Więcej informacji o nagrodzie AV Awards: https://www.avawards.com/

Podziel się!