Genelec Smart IP z nagrodą Inavation Technology Award

Genelec Smart IP z nagrodą Inavation Technology Award

Z przyjemnością informujemy, że zestawy głośnikowe Genelec Smart IP zostały po raz kolejny dostrzeżone przez branżę AV i otrzymały nagrodę Inavation Technology Award w kategorii „Najlepsze Zestawy Głośnikowe”.

Smart IP został wybrany jako najlepszy spośród innych nominowanych produktów decyzją  ekspertów branżowych magazynu Inavate oraz czytelników.

Zazwyczaj, nagrody magazynu Inavation były ogłaszane podczas targów ISE. W tym roku, po raz pierwszy od 15 lat, ceremonia rozdania nagród odbyła się online.

Zestawy głośnikowe Genelec 4420 i 4430 Smart IP zapewniają kompatybilność z PoE, AES67 i Dante i połączenie przez standardowy kabel CAT. Oferują wysokiej jakości dźwięk, a niezwykle prosta instalacja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Ścisła integracja z oprogramowaniem Smart IP Manager pozwala na konfigurację zestawów w praktycznie dowolnej liczbie pomieszczeń, z nieograniczoną ilością stref, głośników i kanałów audio. Istnieje również możliwość automatycznego wykrywania urządzeń, korekcji pomieszczenia, organizacji systemu i monitorowania statusu urządzeń.

Dziękujemy komisji przyznającej nagrody Anavation oraz wszystkim, którzy na nas głosowali.

Dowiedz się więcej o technologii Smart IP tutaj.

Podziel się!