Genelec obchodzi 45. rocznicę!

Genelec obchodzi 45. rocznicę!

Genelec 45 World Tour

Właśnie teraz, w lutym 2023, Genelec – światowy lider w dziedzinie profesjonalnych systemów głośnikowych – rozpoczyna trasę Genelec 45 World Tour. Wydarzenie to celebruje prawdziwy dźwięk, z którego znany jest fiński producent, ale też i pasję, która go napędza. Rozległa trasa obejmuje prezentacje monitorów studyjnych Genelec, najwyższej jakości warsztaty edukacyjne prowadzone przez ekspertów Genelec za pośrednictwem platform wirtualnych lub na żywo w miejscach wydarzeń, odsłuchy oraz dużą, globalną współpracę muzyczną.

W wielu zakątkach świata Genelec 45 World Tour zapewni profesjonalistom audio, twórcom dźwięku i audiofilom unikalną możliwość doświadczenia piękna i mocy prawdziwego dźwięku.

Genelec | Experience

Centralnym punktem trasy jest seria wydarzeń premium Genelec | Experience.

To sesje odsłuchowe na żywo, które odbędą się w rosnącej międzynarodowej sieci Centrów Experience Genelec i będą uzupełnione o wydarzenia hybrydowe i wirtualne, regionalne wydarzenia partnerskie i tradycyjne targi. Wydarzenia Genelec | Experience będą okazją do odsłuchania najnowocześniejszych monitorów studyjnych Genelec, pozwolą klientom poznać szeroką gamę stereofonicznych i immersyjnych systemów głośnikowych Genelec w kontrolowanym, wymagającym i trudnym środowisku odsłuchowym.

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w Genelec | Experience, firma zaoferuje wydarzenia w swoich kanałach cyfrowych przez cały rok 2023. Będą to internetowe kursy mistrzowskie, samouczki i webinary.

Genelec Virtual Showroom

Uruchomiony został również Genelec Virtual Showroom, który pozwala ludziom z branży Profesjonalnego Monitoringu Audio, Instalacji AV i Home Audio na natychmiastowy dostęp do cennych informacji i zasobów Genelec w unikalnym, interaktywnym środowisku VR.

Create With Genelec

Kampania Create With Genelec będzie prowadzona w wybranych miejscach, umożliwi profesjonalistom audio, twórcom i edukatorom muzycznym przetestować technologię Genelec w zaciszu własnego studia, czy pomieszczenia odsłuchowego.

Genelec | Harmony Tracks

Ostatnim elementem trasy będzie globalna współpraca muzyczna Genelec | Harmony Tracks.

Inicjatywa ta zachęca do większego zaangażowania użytkowników w obchody 45-lecia firmy Genelec. Harmony Tracks ma łączyć muzycznych twórców z całego świata, aby pokazać muzyczną różnorodność.

Genelec zaprasza każdego uczestnika do przesłania utworu muzycznego charakteryzującego się własnym, unikalnym stylem, brzmieniem i pokazującego lokalną kulturę. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu będzie para monitorów studyjnych Genelec 8330A, a za każdy nadesłany utwór Genelec przekaże pieniądze na rzecz organizacji charytatywnej Music Fund, która zbiera instrumenty muzyczne, naprawia je, daje im drugie życie i przekazuje szkołom muzycznym i projektom społeczno-artystycznym w Europie, krajach rozwijających się i w strefach konfliktu na całym świecie.

Plany obchodów wyglądają imponująco, zachęcamy wszystkich miłośników Genelec’a do śledzenia akcji i uczestnictwa w wydarzeniach!

Dyrektor zarządzający Genelec, Siamäk Naghian: “Przez ostatnie 45 lat stworzyliśmy całkiem spore dziedzictwo firmy, ale nic nie byłoby możliwe bez naszych klientów. Chcemy wykorzystać ten jubileuszowy rok, aby spojrzeć w przyszłość oraz docenić ludzi, którzy tworzą oraz kochają dźwięk i muzykę. Nasza pasja do doskonalenia dźwięku jest podzielana przez wszystkich profesjonalistów i twórców, którzy każdego dnia polegają na technologii Genelec. Inspirując się nawzajem, konsekwentnie napędzamy branżę do rozwoju – a to jest coś, co naprawdę warto świętować!”

Firmie Genelec życzymy wszystkiego co najlepsze w dalszej działalności, jesteśmy niezwykle dumni, że możemy współpracować z tak wspaniałym partnerem!

Podziel się!