Genelec nominowany do dwóch nagród Technical Excellence and Creativity (TEC)

Genelec nominowany do dwóch nagród Technical Excellence and Creativity (TEC)

Firma Genelec z dumą informuje, że jej 2 produkty zostały nominowane do nagród Technical Excellence & Creativity (TEC). Nominowano: model S360A za wyjątkowe osiągnięcie techniczne w kategorii monitorów studyjnych i Genelec Aural ID za wyjątkowe osiągnięcie techniczne w kategorii aplikacji i hardware’u audio dla smartfonów i tabletów. 35. gala rozdania nagród TEC odbędzie się w styczniu 2020 podczas targów NAMM.

“Jesteśmy zaszczyceni informacją, że monitory S360 i technologia Aural ID zostały wyróżnione przez profesjonalistów z branży jako wyjątkowe osiągnięcie techniczne”, podkreśla Will Eggleston, Dyrektor Marketingu Genelec. „Cieszymy się, że nasi koledzy doceniają ciężką pracę i oddanie zespołu Genelec, które przyczyniły się do tego, że S360 i Aural ID ujrzały światło dzienne”.

Utworzona w 1985 roku nagroda TEC (Technical Excellence & Creativity Awards) jest wręczana by wyróżnić osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych technologii audio. Przyznawana co roku przez TEC Foundation for Excellence in Audio nagroda honoruje osoby, firmy i innych innowatorów technologii, którzy odpowiadają za sound design, produkcje filmowe, telewizyjne i inne. Nominacje do nagród TEC są tworzone przez grupę profesjonalistów. Nominacje poddawane są później głosowaniu, w którym uczestniczą członkowie organizacji zajmujących się dźwiękiem oraz dziennikarze.

Podziel się!