Genelec 8430A Audio-over-IP SAM™ otrzymał nagrodę NAMM TEC

Genelec 8430A Audio-over-IP SAM™ otrzymał nagrodę NAMM TEC

Genelec, lider w technologii aktywnych monitorów odsłuchowych, z przyjemnością ogłasza, że monitor studyjny 8430A Audio-over-IP SAM™ otrzymał nagrodę NAMM TEC za wybitne osiągnięcia techniczne w kategorii monitorów studyjnych.

Will Eggleston, dyrektor marketingu Genelec oznajmił: “Dziękujemy wszystkim głosującym, którzy wybrali 8430A na lidera technologii monitoringu. 8430A pozwala na bezpośrednie monitorowanie strumienia audio-over-IP i jest pierwszym monitorem studyjnym na rynku wspierającym standardy AES67 i RAVENNA. To pionierskie rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby klientów. Użytkownicy mają bardzo pozytywne wrażenia”.

Monitor 8430, który jest oparty na technologii RAVENNA, oferujący przesył audio po sieci IP i pełną kompatybilność z AES67, to wynik wielu lat intensywnych badań, feedbacku od wiodących realizatorów i producentów z sektora nagraniowego i broadcastu. W ostatnich latach dużo się wydarzyło w świecie AoIP, w 2013 roku opublikowano standard AES67,  który szybko zyskuje akceptację w branży.

, ,
Podziel się!