Genelec 4430 Smart IP z nagrodą Resolution Award

Genelec 4430 Smart IP z nagrodą Resolution Award

Wszechstronność technologii Genelec Smart IP została doceniona przez magazyn Resolution i czytelników – zestaw głośnikowy 4430 wygrał w kategorii „Najlepszy Monitor”.

Typowo 4430 jest stosowany w instalacjach AV, jednak wyjątkowa jakość dźwięku w połączeniu z łatwym zasilaniem i zarządzaniem przy pomocy pojedynczego kabla CAT, sprawiają, że model jest niezwykle wszechstronny i może być stosowany w wielu aplikacjach pro audio.

4430 został zakwalifikowany do konkursu przez panel ekspertów Resolution Magazine, następnie czytelnicy magazynu i szersza publiczność głosowali na swoje ulubione produkty i to właśnie model Genelec 4430 został wybrany jako najlepszy.

Zasilany wyłącznie przez Ethernet (PoE), kompatybilny zarówno z Dante i AES67, 4430 jest ściśle zintegrowany z oprogramowaniem Smart IP Manager. To umożliwia konfigurację nieskończonej ilości pomieszczeń, stref, głośników i kanałów audio. Dodatkowo, oprogramowanie pozwala na kalibrację pomieszczenia, organizację systemu i monitorowanie statusu poszczególnych urządzeń.

Aluminiowa obudowa z recyklingu osiąga wysokość jedynie 285 mm, ale w tych niedużych wymiarach mieści się potężna konstrukcja – 4430 dostarcza 104 dB SPL (short term) i zapewnia pasmo przenoszenia od 45 Hz – 39 kHz (-6 dB).

Model 4430 jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka najwyższej jakości studyjnej głośników, z całą prostotą i elastycznością połączenia IP.

Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali!

Podziel się!