Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie 2016

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie 2016

Jest jednym z najważniejszych wydarzeń dotyczących muzyki filmowej na świecie. Łączy wysoką jakość obrazu z interpretacjami muzyki i wykonawcami z najwyższej półki. Co roku w Krakowie występują polskie i zagraniczne zespoły i soliści, wykonując kompozycje tworzone do filmów znanych reżyserów.

W tegorocznej edycji będzie można usłyszeć muzykę do filmów Romana Polańskiego, bardziej awangardowe kompozycje do takich filmów jak Earth to Echo, Teoria wszystkiego czy Drive. W programie również inne, równie atrakcyjne ścieżki dźwiękowe: do filmów animowanych, Indiany Jonesa czy do gry Wiedźmin 3.

Większość koncertów odbędzie się w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE w Krakowie. Nagłośnienie d&b audiotechnik na koncerty w ICE dostarcza krakowska firma FS Audio. Grona składają się z ośmiu Y8 i dwóch Y12 na stronę. Na każdej stronie podwieszone są po trzy Y-SUBy. Dodatkowo jeden subwoofer B2 jest postawiony na ziemi. System główny uzupełniony jest frontfillami.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tym wielkim wydarzeniu, podczas którego jakość dźwięku jest na pierwszym planie!

, ,
Podziel się!