Konsbud Audio wyłącznym dystrybutorem KLANG:technologies

15.05.18

Firma Konsbud Audio została wyłącznym dystrybutorem produktów KLANG:technologies w Polsce.

KLANG to młoda, innowacyjna marka prezentująca nowatorskie rozwiązania w dziedzinie odsłuchów personalnych. Zamiast tradycyjnych odsłuchów dousznych, do których wielu muzyków nie chce się przekonać ze względu na nienaturalny dźwięk, KLANG oferuje odsłuchy w płaszczyźnie trójwymiarowej. Odsłuchy 3D pozwalają uzyskać niezwykle realistyczne brzmienie.

Jarosław Kierkowski, dyrektor handlowy Konsbud Audio: „Widzieliśmy ofertę KLANG już na targach PL+S we Frankfurcie w 2017 roku. Podczas tegorocznych targów ISE spotkaliśmy się z przedstawicielami KLANG i zdecydowaliśmy, że jest to odpowiedni moment, by zaprezentować produkty tej marki polskim klientom. Zarówno muzycy, jak i inżynierowie szukają wysokiej jakości produktów, które podniosłyby jakość występów i komfort pracy na scenie i w studio. Systemy KLANG są mocno powiązane z naszą działalnością – skierowaną do muzyków, realizatorów dźwięku, firm produkcyjnych i rentalowych”.

Phil Kamp, dyrektor sprzedaży w KLANG:technologies, dodaje: „Jest mi bardzo miło powitać Konsbud Audio w roli dystrybutora w kluczowym regionie Europy, gdzie rynek nagraniowy i koncertowy jest tak mocny. Konsbud współpracuje ze świetnymi producentami i posiada doświadczony zespół pracowników, którzy są w stanie zapewnić wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Nie mogę się doczekać naszej współpracy i prezentacji KLANG:technologies muzykom i realizatorom w Polsce”.

www.klang.com

www.konsbud-audio.pl

Galeria: 

Produkty