D’Orazio Strings zostało częścią Markbass

D’Orazio Strings zostało częścią Markbass

Marco De Virgiliis szef marek Markbass, DV Mark i Markaudio z entuzjazmem poinformował, że D’Orazio Strings producent strun z wieloletnią historią będzie teraz częścią jego brandu.

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale Abruzja – region położony nad Morzem Adriatyckim  w środkowej części  Włoch słynie z tradycji wytwarzania strun do instrumentów. Większość dzisiejszych światowych liderów produkcji tychże pochodzi właśnie z tego regionu.

„To karty historii napisane za pomocą  wykwalifikowanych rąk, ciężką pracą, poświęceniem i geniuszem – są to typowe cechy ludzi pochodzących z Abruzji” – wspomina De Virgiliis.

Szef Markbass postanowił kontynuować 160 letnią tradycję wytwarzania strun przez D’Orazio Strings łącząc ją z własnym doświadczeniem w produkcji, wyborem innowacyjnych materiałów a także skrupulatną kontrolą jakości.

Wkrótce produkty będące efektem tego połączenia będą sprzedawane na całym świecie oferując najlepsza intonację, niezawodność oraz wyjątkową wydajność połączoną z niesamowitym uczuciem pod palcami.

Podziel się!