dLive wybrany przez Spider MH

dLive wybrany przez Spider MH

Scena Kulturalna, Kuźnia Kulturalna i Kulturalny Józefów w Holliday Inn to trzy wyjątkowe projekty, które od strony technicznej wspiera firma Spider Entertainment Group MH. Na czym owa wyjątkowość polega? Na kameralności wydarzeń, co okazało się kluczem do sukcesu. Od początku sezonu jesiennego wydarzenia w ramach tych projektów są obsługiwane przez system miksujący dLive C Class w skład którego wchodzą MixRack CDM32 oraz powierzchnia sterująca C3500.

Wydarzenia odbywają w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach w restauracji lub hotelu, w których jest maksymalnie 210 osób. Goście zapraszani są dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia na kolację, następnie, już bez jedzenia, rozpoczyna się koncert lub spektakl kabaretowy, podczas którego artyści, ze względu na ograniczoną ilość miejsca, są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

„Potrzebowaliśmy kompletnego, riderowego systemu miksującego, który będzie kompaktowy tylko ze względu na rozmiar, nie chcieliśmy iść na żadne ustępstwa w kwestii jakości czy wygody użytkowania. Zależało nam również aby system móc łatwo poszerzać w ramach współpracy z dystrybutorem lub z zaprzyjaźnionymi firmami. Po dwóch miesiącach mogę z całą pewnością stwierdzić, że dLive spełnił oczekiwania” – mówi Dawid Pająk, właściciel firmy Spider MH.

System pracował już podczas ponad 40 koncertów gwiazd zarówno sceny muzycznej, jak i kabaretowej, takich jak: Artur Andrus, Kabaret Ani Mru Mru, Kasia Stankiewicz, DeMono, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Michał Szpak, Aga Zaryan, Soyka Kwintet, Alicja Majewska czy IRA.

„dLive znakomicie sprawdza się zarówno jako mikser frontowy, jak i monitorowy. Realizatorzy z firmy oraz przyjezdni chwalą go za bardzo wysoką intuicyjność oraz świetne brzmienie „od wejścia do wyjścia” – rewelacyjny processing, na który składają się wysokiej jakości konwertery AD/DA oraz znakomite symulacje analogowych urządzeń”, kontynuuje Dawid Pająk.

dLive w firmie Spider Entertainment Group MH obsłuży w sezonie jesienno – wiosennym ponad 100 wydarzeń w Restauracji Kuźnia Kulturalna oraz w Hotelu Holiday Inn w Józefowie. W sezonie wakacyjnym będzie pracował w Scenach Kulturalnych – 7 halach namiotowych na polskim wybrzeżu, w których organizowane są wydarzenia kulturalne dla turystów, którzy postanowili urlop spędzić nad Bałtykiem.

Zdjęcia: www.mosur.art.pl, Spider MH

, , , , ,
Podziel się!