dLive w trasie z Golec uOrkiestra

dLive w trasie z Golec uOrkiestra

Właśnie zakończyła się trasa „Atmasfera” Golec uOrkiestry, czyli 6 imponujących koncertów kolęd i pastorałek w największych salach koncertowych w Polsce. Firma Konsbud Audio udostępniła na tę trasę konsolety Allen & Heath dLive.

Damian Kubacki, który jest realizatorem FOH zespołu pracował na powierzchni S3000, a Michał Mika realizował odsłuchy monitorowe na konsoli S5000. Oboje mieli do dyspozycji mixracki DM64.

Ostatni koncert trasy odbył się w Tauron Arenie w Krakowie. Sygnały ze sceny zostały podpięte do mixracka przy stanowisku monitorowym i wysłane cyfrowym splitem do konsolety FOH przez protokół gigaACE, który pozwala na wysyłkę 128 kanałów w jedną i drugą stronę. Na scenie znajdował się zespół, chór oraz goście, w związku z czym na konsoletę frontową trafiało ze sceny aż 56 kanałów.

Michał Mika, realizator odsłuchów monitorowych Golec uOrkiestra o pracy na dLive: „Allen & Heath dLive jest moim zdaniem świetną deską w tej półce cenowej. Ogromne możliwości tego miksera, ilość dostępnych wejść oraz szyn wyjściowych pozwalają zrealizować naprawdę duże wydarzenia artystyczne. Możliwość skorzystania z dużej ilości wbudowanych efektów oraz procesorów dynamiki bardzo pomaga w pracy zarówno na froncie jak i przy miksowaniu monitorów dousznych. Także powierzchnia sterująca jest przygotowana w sposób przemyślany i jestem przekonany, że już po 2-3 koncertach, każdy realizator poradzi sobie z dLive’m bez większych problemów. Na pochwałę zasługuje również ilość dostępnych kart rozszerzeń, które pozwalają na bezproblemową transmisję sygnału w wielu cyfrowych formatach audio.”

Autor zdjęć: Łukasz Kornafel

, ,
Podziel się!