dLive w Fotis Sound

dLive w Fotis Sound

Miło nam poinformować, że jedna z najbardziej doświadczonych firm na polskim rynku nagłośnieniowym, Fotis Sound, zakupiła konsoletę dLive S5000 wraz z mixrackiem DM48.

Konsoleta została wykorzystana przez realizatora Mirka Michalaka m.in. na koncercie AudioFeels On the Rocks! w Poznaniu, który odbył się w listopadzie 2016 roku. Do zmiksowana całej orkiestry i chóru użyta została powierzchnia sterująca Allen & Heath dLive S5000 połączona z Mix Rackiem DM64 wyposażonym w dwie karty Dante. Mikser przyjął 115 kanałów wejściowych. a oprócz miksu frontowego zrealizowano na nim również monitory dla większości muzyków, łącznie 18 torów. Poprzez karty Dante wyeksportowano również te wszystkie kanały na potrzeby nagrania koncertu. Dzięki fantastycznej przejrzystości powierzchni roboczej miksera, możliwości utworzenia wielu grup oraz dowolnej konfiguracji warstw faderów przez użytkownika, cała praca mimo złożoności projektu odbywała się szybko i absolutnie bezproblemowo.

Realizator Mirek Michalak najbardziej w dLive ceni szybkość i łatwość pracy. Konsoleta ma wg. niego bardzo dobre brzmienie i wysokiej jakości wbudowane efekty pogłosowe. Życzymy następnych równie imponujących realizacji z dLive!

Podziel się!