dLive w Dobry Dźwięk

dLive w Dobry Dźwięk

Firma Dobry Dźwięk Technika Eventowa  z Poznania kupiła system dLive, składający się z powierzchni S5000, audio racka DM48, interfejsu M-DL-ADAPT i karty Dante.

„dLive to najlepszy stół z jakim spotkałem się na rynku. Jest wielozadaniowy, posiada ogromne możliwości rekonfiguracyjne, a jego obsługa jest intuicyjna. W jednym stole zebrano to co najlepsze z serii iLive oraz z konsolet mało- i średnioformatowych z serii Qu i GLD. Dodatkowo karta Dante otwiera wiele nowych możliwości w kontekście komunikacji z innymi urządzeniami”, mówi współwłaściciel  firmy, Antoni Sobucki.

„Specjalizujemy się w obsłudze wydarzeń, gdzie zazwyczaj trzeba opanować wiele wejść (zespoły, konferansjerzy, multimedia) i miksów (odsłuchy, strefy, nagrania). Nie stronimy też od koncertów plenerowych, które dla dLive są w pełni naturalnym środowiskiem”, dodaje Sobucki.

dLive znajdzie więc zastosowanie w większości realizacji firmy. Już wkrótce ukażą się pierwsze relacje pokazujące praktyczne wykorzystanie dLive przez Dobry Dźwięk.

www.dobrydzwiek.pl

Na zdjęciu Kacper Adamczak pracuje na dLive w Hotelu Fabryka Wełny. Fot. Antoni Sobucki

,
Podziel się!