dLive CTi1500 został finalistą NAMM Show TEC Awards

dLive CTi1500 został finalistą NAMM Show TEC Awards

Po zwycięstwach dla SQ i Avantis, teraz kolej dLive’a na rywalizację o tytuł – niech to będzie 4 zwycięstwo z rzędu!

37th Annual NAMM TEC Awards odbędzie się w sobotę, 22 stycznia, jako część The NAMM Show w Południowej Kalifornii.

dLive CTi 1500
Allen&Heath dLive CTi 1500 wyznacza nowy standard wśród konsolet sterujących tworzonych z myślą o trasach koncertowych. CTi1500 bazuje na konstrukcji C1500, z tym, że w nowym modelu użyto specjalnych materiałów, by zapewnić jak najlżejszą konstrukcję. Rezultat jest imponujący – CTi1500 waży tylko 11.5 kg. Model posiada 12 tłumików (6 warstw), wbudowany panel wejść i wyjść, port sieciowy i 12-calowy ekran dotykowy z enkoderami i przyciskami.

Od swojej premiery, C1500 jest bardzo częstym wyborem zespołów i realizatorów. Zespoły, które korzystają z autobusów lub samolotów podczas tras koncertowych, podkreślają jak ważna jest dla nich niska waga i kompaktowość sprzętu. Zespół projektowy Allen & Heath postawił sobie za cel skonstruowanie powierzchni sterującej, która ważyłaby mniej niż 23 kg wraz ze skrzynią transportową. Efektem tego projektu jest ultralekka powierzchnia CTi1500. Listwy boczne na obudowie zostały zastąpione przez lekkie i wytrzymałe panele Titanium. Panele u dołu i z tyłu konsolety również zostały przerobione, tak aby zmniejszyć całkowitą wagę modelu.
Przedni panel pozostaje w dużej mierze taki sam jak w C1500, dzięki czemu użytkownicy poprzedniej wersji z łatwością rozpoczną pracę na nowym modelu.

Podziel się!