Dlaczego warto odwiedzić d&b audiotechnik na P+S 2017?

Dlaczego warto odwiedzić d&b audiotechnik na P+S 2017?

W dniach 4-7 kwietnia zapraszamy do odwiedzania stoiska C15 w hali 3.1. na targach Prolight+Sound we Frankfurcie.

Dla wielu osób to wydarzenie będzie pierwszą okazją, by dowiedzieć się więcej o programie Sound Futures oraz o jego praktycznym znaczeniu – odbędą się 2 prezentacje, które pokażą jakie myślenie stoi za ewolucyjnym podejściem firmy d&b do rozwoju swoich produktów. David Claringbold przedstawi prezentację zatytułowaną “Dźwięk w środowisku” (środa, godz. 14-15). Następnego dnia Dr Elena Shablina i Daniel Belcher opowiedzą o zarządzaniu emisją dźwięku na przykładzie NoizCalc (czwartek, godz. 15-16). Na te 2 wydarzenia zapraszamy do pokoju „Substanz“, Forum Level C.

Na stoisku d&b zostaną z kolei przestawione JVY Messengers, skalowalne, wszehstronne metody na spełnienie różnych wymogów nagłośnieniowych przy użyciu serii J, V i Y – od małych konferencji po nagłośnienie dużych stadionów. Skupimy się także na serii V i nowej klasie źródeł punktowych.

CO NOWEGO: Przedstawimy aplikację ArrayCalc Viewer, będzie również możliwość przetestowania nowego narzędzia weryfikacyjnego R1 Array. Zaprezentujemy nowego racka skonstruowanego specjalnie na trasy: 6 x D80, którego premiera odbędzie się już w maju.

Zapraszamy na rozmowę i pyszną kawę. Do zobaczenia!

Podziel się!