Czy miernik NTi XL2 jest wart swojej ceny? [WIDEO]

Czy miernik NTi XL2 jest wart swojej ceny? [WIDEO]

Marcin Zastawnik (Proper Sound) i Konsbud Audio zapraszają do obejrzenia wideo, w którym można się zapoznać z funkcjami i wrażeniami z użytkowania miernika NTi Audio XL2.

Marcin Zastawnik, który przygotował wideo, profesjonalnie zajmuje się pomiarami akustycznymi, jest doktorantem wibroakustyki na Akademii Górniczo-Hutniczej i wieloletnim użytkownikiem miernika XL2.Na filmie Marcin Zastawnik po krótce przedstawia jakie pomiary można wykonać używając XL2 i do czego on sam używa tego urządzenia oraz w jakiej konfiguracji.

XL2 to wielofunkcyjne, przenośne urządzenie łączące funkcje miernika poziomu natężenia dźwięku, zrozumiałości mowy (instalacje DSO), wszechstronnego analizatora parametrów akustycznych oraz analizatora audio. Urządzenie może być stosowane do pomiarów hałasu, pomiarów w instalacjach audio, podczas koncertów i innych wydarzeń na żywo, w radiach, oraz do zastosowań w przemyśle budowlanym i lotniczym. Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w ten sprzęt i jakie możliwości oferuje, obejrzyj WIDEO.

Podziel się!