Co warto zobaczyć na ISE 2017?

Co warto zobaczyć na ISE 2017?

Wielkimi krokami zbliżają się targi Integrated Systems Europe, które tradycyjnie odbędą się w Amsterdamie w dniach 7-10 lutego. Na ISE swoje produkty i usługi wystawiają firmy z całego świata, które zajmują się rozwiązaniami audio, wideo, multimediami i innymi dziedzinami powiązanymi z techniką wydarzeń i instalacji.

Na targach nie zabraknie stoisk producentów, których w Polsce reprezentuje firma Konsbud Audio. Zapraszamy na stoisko Allen & Heath, firmy która dopiero co (na targach NAMM w Stanach Zjednoczonych) pokazała zestaw nowych powierzchni sterujących i mixracków dLive C Class. Nowe konsolety znajdą zastosowanie w instalacjach, AV i podczas wydarzeń live. dLive C Class oferuje pełne możliwości znanych już konsolet S Class, ale w bardziej kompaktowej, mobilnej i jeszcze lżejszej wersji. Stoisko Allen & Heath ma numer 7-K175.

Kolejnym producentem, którego warto odwiedzić jest d&b audiotechnik (stoisko 7-C173 i pokój demo E103). Na stoisku będzie można zapoznać się z ofertą d&b przy pomocy interaktywnych prezentacji, goście zobaczą także nowe zestawy serii xS (24S, 24S-D i 21S-SUB), odpowiadające na zapotrzebowanie mniejszych klubów muzycznych. David Claringbold, który przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora Opery w Sydney, opowie o współczesnych modelach biznesowych spotykanych na rynku rozrywki.

Podczas ISE prezentować się będzie również Audio-Technica, znany japoński producent mikrofonów i słuchawek. Na stoisku 3-A122 będzie okazja porównać słuchawki, w tym te z flagowej serii Mx oraz obejrzeć zestawy z mikrofonem ATM350a, przystosowane do używania z różnymi instrumentami.

Będąc na wystawie nie można ominąć stoiska 3-A119 firmy Genelec. Fiński producent pokaże rewolucyjne monitory 8430A IP, korzystające z technologii audio-over-IP (AoIP). Nowością w ofercie Genelec są zestawy instalacyjne 4020, 4030 i 4040 dostępne w całej gamie kolorów 120 RAL – od malinowego różu po pastelowy niebieski. Seria 4000 została również dodana do biblioteki oprogramowania BIMobject, co znacznie ułatwi pracę instalatorom.

Jeśli już jest mowa o zestawach głośnikowych przeznaczonych do instalacji…na stoisku H130 swoje produkty będzie wystawiała belgijska firma Apart Audio, producent budżetowych rozwiązań instalacyjnych audio. Apart Audio zaprasza na belgijskie piwo i czekoladki 🙂 A oprócz smakołyków na stoisku do zobaczenia będą oczywiście nowości – bezramkowe głośniki z serii CM i dużo nowych produktów w zakresie elektroniki. Na stoisku codziennie będzie się też odbywał konkurs, w którym można wygrać nagrodę o równowartości 1000 euro!

Wszystkich zainteresowanych techniką dźwięku w radiu i telewizji zapraszamy na stoisko Stage Tec 7-W190, firmy specjalizującej się w produkcji konsolet audio oraz sieci dźwiękowej.

Ważną, dużą firmą, która zaprezentuje m.in. swoją flagową konsoletę Venue | S6L jest Avid (stoisko 7-V215). Green-GO, czyli producent systemów interkomowych, przedstawi swoją ofertę na stoisku 7-V240.

Oczywiście, na targach nie może zabraknąć producentów kabli Cordial (stoisko 7-V185) oraz złączy Neutrik (stoisko 6-N148). Produkty tych firm są standardami w branży, a ich wysokiej jakości i niezawodności chyba nie trzeba nikomu udowadniać.

Każdy, kto zajmuje się pracą z dźwiękiem powinien również odwiedzić stanowisko 1-E117, gdzie firma NTi Audio będzie prezentować narzędzia do pomiarów i analizy dźwięku.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do odwiedzenia powyższych producentów, jeśli nie wszystkich, to chociaż części. Bądźcie na bieżąco, a jeśli nie możecie być osobiście w Amsterdamie, na pewno za jakiś czas będzie okazja do obejrzenia nowości w Konsbud Audio.

, , , ,
Podziel się!