Nowy partner DHD audio we Włoszech | Konsbud Audio

Nowy partner DHD audio we Włoszech

11.10.21

DHD Audio GmbH poszerza swoją sieć sprzedaży i wsparcia o nowego partnera - BVMEDIA SRL. Z siedzibą w Mediolanie we Włoszech, BVMEDIA jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, oferującą szeroką gamę produktów i usług dla radia, telewizji i producentów kontentu multimedialnego.

„Bardzo się cieszymy, że możemy powitać BVMEDIA w zespole naszych dystrybutorów” – komentuje Christoph Gottert, szef sprzedaży międzynarodowej w DHD. „Jestem przekonany, że doświadczony i wysoce zmotywowany zespół BVMEDIA zwiększy dostępność naszych produktów na całym półwyspie włoskim”.

„Rozwiązania DHD w zakresie miksowania dźwięku, routingu i sieci oferują wiele zaawansowanych funkcjonalności”, dodaje Roberto Zeccara, starszy kierownik produkcji i specjalista ds. mediów w BVMEDIA. „Produkty DHD są łatwe do zainstalowania, niezależnie od skali - od pojedynczego miksera po system obejmujący wiele studiów połączonych w sieć.”

„Użytkownicy oceniają panele TFT LCD jako bardzo przejrzyste i logiczne, zwłaszcza gdy muszą podejmować szybkie decyzje produkcyjne podczas pracy na żywo. Modułowe panele sterowania i procesory DHD ułatwiają rekonfigurację lub rozbudowę systemu i dostosowanie do różnych workflow’ów.

„Również cena DHD jest atrakcyjna, w porównaniu ze starszą infrastrukturą audio, którą systemy DHD coraz częściej zastępują”.

Galeria: 

Produkty