Biamp ogłosił przejęcie firmy Neets A/S (Dania).

Biamp ogłosił przejęcie firmy Neets A/S (Dania).

Biamp (Oregon, USA), będący wiodącym dostawcą profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych, ogłosił przejęcie firmy Neets A/S (Dania).
Neets to firma z ugruntowaną pozycją na rynku i niezależny producent systemów sterowania AV. We wszechstronnej ofercie znajdują się urządzenia sterujące, interfejsy i oprogramowanie sterujące, wyróżniające się łatwą, intuicyjną obsługą i eleganckim, minimalistycznym wyglądem. Produkty i doświadczenie Neets wzbogacają ofertę Biamp w zakresie urządzeń sterujących, dzięki czemu oferta Biamp staje się jedną z wiodących i najbardziej rozbudowanych na profesjonalnym rynku AV. Firma Neets poszerzyła ostatnio swoje portfolio o kilka innowacyjnych produktów przeznaczonych dla aplikacji konferencyjnych, w tym media bary, kamery, huby i puszki z gniazdami przeznaczone do montażu w blatach.

„Śledzę działalność Neets od wielu lat. Ich produkty wyróżniają się niezwykłą łatwością obsługi, a Neets bierze pod uwagę potrzeby wszystkich użytkowników swoich produktów – od projektantów, przez programistów, instalatorów, aż do użytkownika końcowego”, komentuje Rashid Skaf, prezes i dyrektor generalny Biamp. „Bardzo się cieszę, że możemy powitać Neets w rodzinie Biamp. Produkty Neets stanowią bezpośrednie uzupełnienie naszej oferty i pozwolą nam dotrzeć do jeszcze większej ilości obiektów różnych rozmiarów i realizować bardziej zaawansowane i kompletne projekty. Przejęcie Neets ułatwia naszym klientom realizację całych projektów w ramach oferty produktowej Biamp.”

„Cieszę się, że łączymy siły z Biamp i będziemy mogli dotrzeć z ofertą Neets do szerszego grona klientów. Pracownicy Neets spędzili ponad dwie dekady na tworzeniu i udoskonalaniu najlepszych rozwiązań sterowania AV” – dodaje Michael Jarl Christensen, dyrektor generalny Neets A/S. „Dzięki dołączeniu do grupy Biamp, która posiada szerokie portfolio produktowe i rozbudowany system dystrybucji na całym świecie, Neets będzie w stanie dostarczać swoje produkty znacznie większej grupie odbiorców. Biamp w połączeniu z Neets tworzą jedną z najbardziej rozbudowanych i zróżnicowanych ofert rozwiązań AV na całym świecie”.

Biamp jest liderem w zakresie profesjonalnych systemów audio dla biznesu, edukacji i obiektów użyteczności publicznej. Pod kierownictwem Rashida Skaf, firma przyjęła strategię agresywnego wzrostu, poszerzając swoje dotychczasowe linie produktów poprzez przejęcia nowych firm. Biamp oferuje obecnie szeroką gamę rozwiązań audiowizualnych, które ułatwiają komunikację i współpracę w salach konferencyjnych, salach wykładowych, audytoriach, stadionach oraz hotelach, a także systemy przywoławcze i rozgłoszeniowe oraz maskowania dźwięku w przestrzeniach otwartych, takich jak biura, hale, stadiony, centra handlowe i kasyna.

Neets dołączy do Biamp jako nowa seria produktów w portfolio firmy. Więcej informacji na temat Biamp można znaleźć na stronie http://www.biamp.com. Więcej informacji na temat Neets A/S na stronie https://neets.io.

Podziel się!