Bezprzewodowy system douszny Audio-Technica IEM serii 3000

Bezprzewodowy system douszny Audio-Technica IEM serii 3000

Audio-Technica zaprezentowała nowy bezprzewodowy system douszny ATW-3255 z serii 3000, jako rozwiązanie IEM, które zapewnia profesjonalną jakość dźwięku w przystępnej cenie.

Audio-Technica zaprezentowała swój nowy bezprzewodowy system douszny ATW-3255 z serii 3000, jako rozwiązanie IEM, które zapewnia profesjonalną jakość dźwięku w przystępnej cenie. Łatwe w użyciu i oferujące niezawodne działanie transmisji radiowej oraz wzorową jakość dźwięku, IEM z serii 3000 zostały stworzone w oparciu o popularny system mikrofonów bezprzewodowych UHF z serii 3000 firmy Audio-Technica i są wyposażone w cieszące się dużym uznaniem słuchawki douszne ATH-E40.

Sercem nowego systemu jest nadajnik z elementami sterującymi na panelu przednim i dużym wyświetlaczem OLED,do montażu w stojaku/szafie RACK oraz odbiornik typu body-pack z wysoce wydajnym wzmacniaczem słuchawkowym. Bezprzewodowy IEM z serii 3000 oferuje szerokopasmowy zasięg UHF (138 MHz), dostępny w pasmach częstotliwości DF2 (470 – 608 MHz) i EG2 (580 – 714 MHz), różnorodność anten odbiornika w celu zapewnienia stabilności transmisji oraz pracę w trybie stereo lub mono.

Dodatkowe funkcje obejmują monitorowanie i sterowanie systemem za pomocą oprogramowania Audio-Technica Wireless Manager, tryb cue, który umożliwia inżynierowi dźwięku monitorowanie kilku kanałów IEM z jednego odbiornika, oraz tryb 3000 Link, który zapewnia zgodność z komponentami mikrofonów bezprzewodowych serii 3000.

IEM serii 3000 oferuje pełną kontrolę nad dźwiękiem dzięki wbudowanemu EQ, limiterowi, kontroli wzmocnienia i funkcją balansu. Same odbiorniki body-pack zapewniają do siedmiu godzin pracy przy zasilaniu z akumulatorów.

Więcej informacji na temat nowego bezprzewodowego systemu IEM Audio-Technica serii 3000 można znaleźć na stronie https://marki.konsbud-audio.pl/audio-technica/ oraz www.audio-technica.com

, , ,
Podziel się!